1. Jauni automobiļi
  2. Hybrid Electric
Ātrā atlase
  • Inteliģenti elektrificēts

    Balstoties uz Toyota bagātīgo inovāciju un tehniskās izcilības mantojumu, jaunais Corolla hečbeks nodrošina nepārspējamu aizrautību un efektivitāti. Pašuzlāde, kas nodrošina izcilas ērtības, apvieno nenogurstošu benzīna dzinēja veiktspēju ar tīru un jaudīgu elektrisko piedziņu vienā zemu izmešu risinājumā bez kompromisiem.

Ērts un ērti vadāms

Izveicīgais un atsaucīgais Corolla hečbeks uzlabo katru braucienu, sniedzot tev pilnīgu kontroli un pārliecību uz ceļa. Corolla izturīgā virsbūves struktūra nodrošina izcilu braukšanas komfortu uz jebkura veida ceļa seguma.

Aizrautība, ko sniedz pilnīga kontrole

Izveicīgs, atsaucīgs un ar kontrolētu balansu pagriezienos – Corolla ietver vieglu un tiešu stūres sistēmu un noregulētu piekari priekšā un aizmugurē. Rezultāts ir intuitīva saikne starp auto un vadītāju. Pagriez stūri, un Corolla reakcija ir tūlītēja un dabiska, radot patīkamu un drošu braukšanas pieredzi.

Elektriska braukšana bez raizēm

Corolla piektās paaudzes hibrīda elektriskā sistēma ir mūsu līdz šim vismodernākā sistēma. Tā neatšķiras no parastā auto lietošanas – tā piedāvā klasē labāko degvielas patēriņa efektivitāti un zemas emisijas, turklāt tev nav jāraizējas par nobraucamo attālumu. Uzpildi degvielu kā parasti, un, tā kā Toyota hibrīdi uzlādējas paši, tie nav jāpieslēdz pie strāvas avota.