1. Jauni automobiļi
  2. Hybrid Electric
Ātrā atlase
  • Elektriskā hibrīda izcilība

    Patīkami vadāms un ekonomisks, Corolla sedans ir aprīkots ar Toyota piektās paaudzes elektrisko hibrīda piedziņu. Apvienojot gandrīz nedzirdamu elektrisko jaudu ar nenogurstošu iekšdedzes dzinēju, Corolla sedans uzlādējas pats, padarot braucienus vēl mierīgākus un bezrūpīgākus.

Komforts ar kontroli

Ar pārsteidzošām ērtībām, pārliecību iedvesmojošu stabilitāti un veiklu vadāmību Corolla sedans nodrošina patiesi aizraujošus braucienus. Tā spēcīgā pamatstruktūra ir automobiļa augstā izsmalcinātības un drošības līmeņa pamatā un ir būtisks pārsteidzošās braukšanas dinamikas elements.

Izdarīt vairāk, izmantojot mazāk resursu

Toyota jau sen ir pārveidojis mobilitāti, risinot problēmas ar jauno tehnoloģiju palīdzību. Jaunā Corolla sedana jaudīgā un atsaucīgā elektriskā hibrīda piedziņa nodrošina paaugstinātu degvielas efektivitāti un mazāku CO2 izmešu daudzumu.
  • Piektās paaudzes elektriskais hibrīds

    Corolla sedans ir radīts, balstoties uz Toyota nepārspēto pieredzi elektrisko hibrīdu jomā. Ar jaunu jaudas vadības bloku un vieglu, kompaktu un jaudīgu akumulatoru Corolla sedana piektās paaudzes elektriskā hibrīda sistēma ir modernākās piedziņas pamatā.