Piesakies testa braucienam
Konfigurē savu Toyota
Toyota īpašie piedāvājumi
Toyota e-brošūras
Piesakies servisa apmeklējumam

Corolla Touring Sports

HIBRĪDS ARĪ PIEEJAMS

Mēs to padarījām par hibrīdu. Tu to padari par Corolla.

Cena no 16 300 €
Degvielas patēriņš no 4,5 l/100 km
CO2 no 102 g/km
Degvielas patēriņš no 6,3 l/100 km
CO2 no 143 g/km

Corolla TREK

/
Corolla, kas radīta Tavam aktīvajam dzīvesstilam

Toyota Corolla TREK ir lielisks kompanjons cilvēkam, kurš bauda aktīvu dzīvesveidu. Dizainā apvienotas sportiskas iezīmes un hibrīda dinamiskā būtība, kas sniedz daudzveidīgu un iespaidīgu braukšanas pieredzi.

Meža ceļš vai pilsētvide, Corolla TREK veiktspēja abās vidēs ir lieliska, arī iespaidīgi stilīgais izskats piesaistīs skatus it visur. Īpašā modeļa aprīkojumā ietilpst dabai draudzīgs un ekonomisks 1,8 litru hibrīda dzinējs, īpaša dizaina 17” vieglmetāla diski un LED priekšējie lukturi, kuri sniedz lielisku redzamību. Sportisko raksturu piešķir melnie priekšējie un aizmugures spoileri, kurus papildina Corolla TREK interjera divtoņu krāsas izvēle.

Atklāj brošūru (ENG)

/
Radīts dzīvei brīvā dabā
/
Dabas iedvesmots salons
/
Ideāls pilsētai un piedzīvojumu braucieniem
 • Radīta, lai liktu atskatīties

  Šis automobilis ir satriecošs no visām pusēm. Pievilcīgais zemais motora pārsegs rada elegantu profilu, bet skats no priekšpuses un aizmugures atklāj spēcīgu, plašu stāju, ko vēl vairāk izceļ sportiskā priekšējā reste un stilīgie LED lukturi.

 • Prieks braukt

  Brauciens ar hibrīdu vēl nekad nav šķitis tik patīkams. Tu vari izvēlēties vienu no diviem hibrīda dzinējiem. 1,8 litru hibrīda dzinējs nodrošina vienmērīgu un klusu braucienu, kādu Tu sagaidi no ikvienas Toyota. Jaunais 2,0 litru Hybrid Dynamic Force dzinējs paceļ hibrīdus aizraujošā jaunā līmenī, nodrošinot jaudu un paātrinājumu enerģiskam un dinamiskam braucienam, kas visikdienišķākos braucienus padarīs prieka pilnus.

 • Patiess sirdsmiers

  Inovatīvais Toyota Safety Sense komplekts paredz potenciālas briesmas un palīdz reaģēt daudz efektīvāk. Pateicoties inteliģento palīgsistēmu klāstam, kas ietver atpakaļskata kameru, aklo zonu monitoru, brīdinājumu par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem, inteliģento stāvvietā novietošanas palīgsistēmu un adaptīvo tālo gaismu funkciju, ikviens brauciens būs gan viegls, gan baudāms.

 • Gudra un praktiska

  Pārdomātais bagāžas nodalījuma dizains ļauj visu paņemt sev līdzi, vai tas būtu velosipēds, golfa somas vai ģimenes bagāža. Bagāžnieka grīda ir divpusēja, ar paklāju vienā pusē un gumijas apdari otrā pusē. Lai iegūtu papildu vietu, vienkārši pārliec to zemākā pozīcijā. Nepieciešams vēl vairāk telpas? Vienkārši pavelc sviru, un aizmugurējie sēdekļi automātiski nolocīsies.

Pilnīgi jaunais Toyota Corolla hibrīds

Stilīga, efektīva un braukšanas prieku sniedzoša, jaunā Corolla ir modernā laikmeta leģenda. Lai kāds būtu Tavs dzīvesstils un lai kuru virsbūves tipu Tu izvēlētos, Tu varēsi baudīt pašuzlādes hibrīdu sniegtās priekšrocības. Šī ir pirmā reize, kad Toyota piedāvā izvēli starp diviem hibrīda dzinējiem – 1,8 litru hibrīda dzinēju un 2,0 litru Hybrid Dynamic Force dzinēju – vienam modelim. Pateicoties priekšrocībām, ko sniedz Toyota jaunās globālās arhitektūras (TNGA) platforma, Corolla vedīs Tevi enerģiskos braucienos.

Pasaulē vislabāk pārdotajam automobilim sākas jauns, aizraujošs laikmets

Izbaudi automobili, kas braukšanu padara baudāmu. Sajūti atšķirību, tiklīdz iesēdies pie stūres, un stilīgais salons, izcilā vadāmība un stabilitāte padarīs braucienus vēl patīkamākus.

 • Radīta, lai sniegtu vēl vairāk

  Mēs, Toyota, esam apņēmības pilni būvēt aizvien labākus automobiļus. Corolla ir būvēta uz Toyota modernās jaunās TNGA platformas, kas sniedz patiesi baudāmus braucienus. Vēl stingrākā virsbūve un zemais smaguma centrs mazina virsbūves sasvēršanos līkumos, bet dubultsviru piekare absorbē triecienus vēl efektīvāk, nodrošinot vēl vienmērīgāku gaitu.

 • Radīta, lai atstātu iespaidu

  Pirmais, ko Tu pamanīsi jaunajā Corolla, ir tās izteiksmīgais un dinamiskais eksterjers. Pievilcīgais zemais motora pārsegs piešķir tai elegantu un dinamisku profilu, ko vēl vairāk izceļ sportiskie 18" vieglmetāla diski.

 • Stila sajūta

  Mūsu dizaineri izvēlējās augstas kvalitātes materiālu kombināciju, kas kopā izskatās satriecoši – un dāvā arī pārsteidzošu tekstūru daudzveidību. Pilnīgi melnais izskats piešķir salonam sportisku gaisotni, vai Tu vari izvēlēties vēsi pelēku salonu, kas izceļ tā plašumu un nepiesātināto dizainu. Stilīgie sporta sēdekļi perfekti noslēdz salona izskatu.

Atklāj pasaulē visvairāk pārdoto automobili

Kad leģenda kļūst par hibrīdu, Tevi gaida aizraujoši piedzīvojumi.

Tev patiks enerģiskie braucieni ar jauno Corolla

Tev patiks enerģiskie braucieni ar jauno Corolla

Braukt ar Toyota hibrīdiem ir tīrā bauda. Enerģisks un atsaucīgs pilsētā, 1,8 litru hibrīda dzinējs sniedz relaksētus braucienus. Jaunais 2,0 litru Hybrid Dynamic Force dzinējs nodrošina vēl vairāk jaudas, neupurējot vienmērīgo braukšanu. Lai kuru dzinēju Tu izvēlētos, abi taupa degvielu un samazina emisijas, līdz pat nullei, ja Tu brauc tikai ar elektroenerģiju.

Atslābinies un relaksējies

Atslābinies un relaksējies

Jaunās Corolla kabīne ir radīta Tavam komfortam. Sporta sēdekļi ieskauj ķermeni, noturot Tevi stingri vietā un sniedzot komfortu garajos braucienos. Stūres pozīcija ir veidota pēc iespējas dabiskāka, palīdzot izvairīties no noguruma. Uz stūres novietotie braukšanas, infoizklaides un audiosistēmas slēdži ļauj turēt rokas vienā vietā, bet stūres apsilde tās sasilda aukstajās dienās.

Gudra un praktiska

Gudra un praktiska

Jaunais Corolla Touring Sports nodrošina Tev vajadzīgo telpu tur, kur tā nepieciešama. Aizmugures pasažieriem ir tieši tikpat ērti kā priekšā sēdošajiem. Dāsnajā bagāžas nodalījuma telpā var novietot it visu, pateicoties regulējamajai grīdai, parocīgajām sānu kabatām un viegli nolokāmajiem aizmugurējiem sēdekļiem. Ja jāatver bagāžnieks, bet rokas ir pilnas, vienkārši pamāj ar kāju zem aizmugurējā bufera, lai brīvroku sensors atvērtu bagāžas nodalījuma durvis automātiski.

Drošība nekad nav papildu izvēle – tā ietilpst standarta aprīkojumā

Drošība nekad nav papildu izvēle – tā ietilpst standarta aprīkojumā

Toyota Safety Sense ietilpst ikvienas Corolla standarta aprīkojumā, jo Tava drošība ir svarīga. Šis unikālais drošības sistēmu komplekts ietver virkni uzlabotu drošības tehnoloģiju, kas atvieglo braukšanu un vienlaikus gādā par Tavu un Tavu pasažieru drošību.

Izpēti drošības aprīkojumu

Kurš Corolla hečbeks esi Tu?

Lasi vairāk par hibrīdiem

Uzzināt vairāk

Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: