Dzimis, lai būtu leģenda. Mūžīgi neapturams.

Jaunā Land Cruiser pasaules pirmizrāde

Jau kopš brīža, kad pirms vairāk nekā 60 gadiem tā pirmā paaudze uzbrauca Fudzi kalnā, Land Cruiser ir bijis neapturams. Tas joprojām ir uzticīgs savām unikālajām spējām nogādāt Tevi jebkur un arī atpakaļ pilnīgā drošībā. Tas apvieno izcilu kvalitāti, izturību un uzticamību ar nepārspējamu veiktspēju apvidus apstākļos. Arī šodien jaunais Land Cruiser ir tikpat nepārspējams – aprīkots ar vēl vairāk modernām tehnoloģijām ceļam un apvidus apstākļiem, vēl vairāk drošības sistēmām un vēl jaudīgāku veiktspēju, lai pievarētu jebkuru reljefu.

Spēks un mērķtiecība ikvienā kontūrā

Jaunais Land Cruiser turpina vairot savu reputāciju ar jaunu, vēl modernāku un robustāku eksterjera stilu. Ikviena kontūra ir mērķtiecīgi pārdomāta: sākot no dzinēja pārsega, kura forma uzlabo redzamību automobiļa priekšā, ārkārtīgi izturīgā, unikālā, deformāciju mazinošā virsbūve-uz-rāmja konstrukcija, priekšējo lukturu un restes ventilācijas atveres, kas novietotas augstāk, lai gūtu maksimālu aizsardzību un ūdens šķēršļa šķērsošanas dziļumu. Automobiļa aizmugure lepojas ar jauna dizaina lukturu bloku un LED bremžu lukturi.

/
/
Uz ceļa vai apvidus apstākļos, Tu visu kontrolē.

Aprīkojuma vilkšana, izvairīšanās no bedrēm, cīņa ar lietu, sniegu un ledu – neviens cits SUV nespēj piedāvāt jaunā Land Cruiser unikālo dinamikas uz ceļa un veiktspējas apvidus apstākļos kombināciju. Tas ir aprīkots ar braukšanas režīma selektora sistēmu, elektroniski modulētu kinētiskās dinamiskās piekares sistēmu (KDSS), kas optimizē priekšējo un aizmugures stabilizatoru darbību vēl labākai veiktspējai uz ceļa – un Tu esi gatavs jebkam, kas Tevi sagaida priekšā!

Šķērsot upi, braukt kalnā, laisties lejup pa akmeņainu nogāzi – Land Cruiser spēja pārvarēt visizaicinošākos apvidus reljefus un droši nogādāt Tevi mājās ir leģendāra. Multi-Terrain Monitor (MTM) tagad aprīkots ar skatu uz reljefu zem automobiļa (Under Vehicle Terrain View) un panorāmas skata monitoru, kā arī ar Multi-Terrain Select (MTS) apvienojumā ar Crawl Control funkciju – Tu esi gatavs iekarot vissarežģītākos ceļus.

/
/
Izsmalcināts komforts

Land Cruiser unikālā funkcionalitātes, meistarības un uzmanības pret ikvienu detaļu kombinācija garantē baudāmu braucienu jebkuros apstākļos. Salona komfortu uzlabo priekšējo sēdekļu ventilācija, elektriski apsildāms vējstikls un apsildāmas logu mazgātāju sprauslas, kā arī nolokāmi sānu spoguļi. Mērinstrumentu panelis aprīkots ar jaunām ciparnīcām, bet jaunā dizaina viduskonsolē novietots 8 collu Toyota Touch® 2 & Go multimediju sistēmas displejs un vēl ergonomiskāki, funkcionāli sagrupēti slēdži, kas iedalīti konkrētās zonās. Ar piedziņu, automobiļa vadīšanu un komfortu saistītie slēdži ir viegli lietojami jebkuros braukšanas apstākļos.

Nepārspējams spēka avots

Jaunais Land Cruiser ir aprīkots ar 2,8 l D-4D turbodīzeļa dzinēju ar manuālo vai automātisko transmisiju. 2,8 l D-4D dzinējam ir elektroniski kontrolēta “common-rail” tipa degvielas iesmidzināšanas sistēma, kas nodrošina augstāku spiedienu un uzlabotu iesmidzināšanas spiediena kontroli. Automātiskās transmisijas versijā 2,8 l D-4D dzinēju var aprīkot ar 6 pārnesumu superinteliģento elektroniski kontrolēto automātisko pārnesumkārbu (6 Super ECT), kurā izmantotas vairākas kontroles sistēmas, kas uzlabo gan degvielas ekonomiju, gan braukšanas veiktspēju.

Cik mums zināms, visa šajā rakstā minētā informācija ir pareiza. Šajā rakstā iekļautā specifikāciju un aprīkojuma informācija var būt atkarīga no vietējiem apstākļiem un prasībām, tādēļ var atšķirties no Tavā reģionā pieejamajiem modeļiem. Lūdzu, vērsies pie vietējā pārstāvja, lai saņemtu plašāku informāciju par vietējām specifikācijām un aprīkojumu. Automobiļa virsbūves krāsas var nedaudz atšķirties no šā rakstā attēlos redzamajām.

Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: