Piesakies testa braucienam
Konfigurē savu Toyota
Toyota īpašie piedāvājumi
Toyota e-brošūras
Piesakies servisa apmeklējumam

Prius

HIBRĪDS

Oriģinālais hibrīds, ko izvēlas pionieri

Cena no 28 190 €
Degvielas patēriņš no 4,2 l/100 km
CO2 no 94 g/km
 • Skatienu piesaistošā silueta tīrās līnijas

  Automobiļa priekšgalā stilīgas formas lukturi izceļ eleganto motora pārsegu. Satriecošie jaunie aizmugures kombinētie lukturi piesaista uzmanību automobiļa plūstošajām horizontālajām līnijām. Rezultāts ir automobilis, uz kuru ir patīkami skatīties un ar kuru ir patīkami braukt.

 • Braukt ar hibrīdu vēl nekad nav bijis tik viegli

  1,8 litru dzinējs nodrošina vienmērīgu un atsaucīgu braukšanas pieredzi. Automobilis brauciena laikā uzlādē akumulatoru, tāpēc Tev tas nav jāuzlādē. Un Prius ir visefektīvākais pašuzlādes hibrīds.

 • Baudi patiesu sirdsmieru

  Toyota Safety Sense veido piecas aktīvās tehnoloģijas: sadursmes novēršanas sistēma ar gājēju noteikšanas funkciju, brīdinājums par izbraukšanu no joslas ar stūres koriģēšanas funkciju, automātisko tālo gaismu funkcija, ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma un adaptīvā kruīza kontrole. Un, pateicoties virknei inteliģentu palīgsistēmu, tostarp aklo zonu monitoram un inteliģentajai stāvvietā novietošanas palīgsistēmai, ikviens brauciens būs tik pat viegls, cik baudāms.

  Izpēti drošības iezīmes >

Prius vada. Pārējie seko.

Prius stāsts sākās 1997. gadā. Pirmais plašražošanas hibrīds braukšanu pacēla jaunā līmenī. Tagad ir laiks jaunai nodaļai. Prius apvieno inteliģentu dizainu un tehnoloģijas, lai sniegtu dinamisku veiktspēju un izcilu vadāmību, kas to padara par automobili, kas dāvā efektivitāti un braukšanas prieku.

Definējot nākotni. Rādot ceļu.

Automobilis, kas vairāk nekā pirms divām desmitgadēm definēja hibrīdus, joprojām definē tos no jauna arī šodien.

 • Mūsdienīgs dizains. Inteliģenti braucieni.

  Tas ir automobilis ar mūsdienīgu izskatu, kas atbilst tā progresīvajām spējām. Jaunajā dizainā saglabāts leģendārais trīsstūrveida Prius siluets, bet tas ir papildināts ar izteikti modernām, tīrām līnijām, kuru mērķis ir optimizēt gaisa plūsmu. Rezultāts ir automobilis, uz kuru ir patīkami skatīties un ar kuru ir patīkami braukt.

 • Ārkārtīgi efektīvs. Patiesi baudāms.

  Braukt ar hibrīdu vēl nekad nav bijis tik viegli. Nemanāmā pārslēgšanās no elektriskās piedziņas uz benzīna režīmu nodrošina dinamisku paātrinājumu, kad tas ir nepieciešams, un Tu izbaudīsi arī iespaidīgu veiktspēju un vadāmību, pateicoties zemajam smaguma centram, uzlabotajai piekarei un vēl lineārākai jaudai.

 • Vēl vairāk saķeres papildu pārliecībai ar Hybrid AWD-i.

  Ar Hybrid AWD-i inovācijas turpinās. Inteliģentā pilnpiedziņas sistēma tika izstrādāta speciāli Prius, un šī ir pirmā reize, kad šīs klases automobilis ir ar tādu aprīkots. Tās mērķis ir nodrošināt vēl labāku kontroli sliktas saķeres apstākļos, piemēram, lietū vai sniegā, un tā sniedz vēl lielāku sirdsmieru, kad tas patiešām ir nepieciešams. Un, tā kā tas ir tik kompakts, Tev nav jāupurē efektivitāte vai bagāžas nodalījuma ietilpība.

Apbrīnojami inovatīvs. Neticami efektīvs.

Vairāk nekā 20 gadus pilnveidots hibrīds.

Patiess komforts un intuitīvas tehnoloģijas.

Patiess komforts un intuitīvas tehnoloģijas.

Kad runa ir par aicinošas telpas radīšanu, ikvienam sīkumam ir nozīme. Prius salons apvieno kvalitatīvus materiālus un tīru, modernu dizainu, bet ergonomiskajiem sēdekļiem pieejams plašs jaunu, stilīgu apdares audumu klāsts. Liels vējstikla displejs projicē ātrumu un informāciju par nobraukto attālumu, bet intuitīvā Toyota Touch® 2 with Go sistēma atvieglo izklaides un navigācijas funkcijas.

Mēs Tevi vienmēr par visu informēsim.

Mēs Tevi vienmēr par visu informēsim.

Inovatīvais Toyota Safety Sense drošības sistēmu komplekts palīdzību autovadītājam paceļ nākamajā līmenī. Tas izmanto 22 stratēģiski ap automobili izvietotus devējus, lai paredzētu potenciālās briesmas un brīdinātu Tevi par tām, lai Tu acumirklī spētu reaģēt, – drošības sistēmas palīdz visiem, gan automobilī braucošajiem, gan ārpus tā, būt vēl lielākā drošībā.

Izpētīt drošības iezīmes

Kurš Prius esi Tu?

Lasi vairāk par hibrīdiem

Vairāk par Prius

Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: