Piesakies testa braucienam
Toyota īpašie piedāvājumi
Toyota e-brošūras
Piesakies servisa apmeklējumam
Atrast pārstāvi

RAV4 Plug-in Hybrid Premium - SUV

 • 19" melni, frēzēti vieglmetāla diski (ar 5 spieķiem)
 • Midnight Black jumts
 • Panorāmas skata monitors
 • JBL Premium skaņas sistēma
Salīdzināt
Toyota RAV4 Plug-in Hybrid - Premium - SUV
 • Bi-tone Pearl White (070/218) Nav pieejams ar atlasīto dzinēja veidu
 • Bi-tone Zircon Silver (1D6/218) Nav pieejams ar atlasīto dzinēja veidu
 • Bi-tone Ash Grey (1G3/218) Nav pieejams ar atlasīto dzinēja veidu
 • Bi-tone Midnight Blue (8X8/218) Nav pieejams ar atlasīto dzinēja veidu
 • Bi-tone Emotional Red 2 (3U5/218) Nav pieejams ar atlasīto dzinēja veidu
Cena no
54 250 €
RAV4 Plug-in Hybrid Executive cena no 49 300 €
Degvielas patēriņš
Degvielas patēriņu un CO2 vērtības nosaka ražošanā nodotam modelim kontrolētā vidē saskaņā ar prasībām, kas noteiktas Eiropas Savienības regulā (ES) 2017/1151 par jaunu vieglajiem transportlīdzekļiem paredzētu pasaules mēroga testa procedūru (WLTP) un tās piemērojamajiem grozījumiem.
Vairāk par WLTP testa metodi
1 l/100 km
CO2
Degvielas patēriņu un CO2 vērtības nosaka ražošanā nodotam modelim kontrolētā vidē saskaņā ar prasībām, kas noteiktas Eiropas Savienības regulā (ES) 2017/1151 par jaunu vieglajiem transportlīdzekļiem paredzētu pasaules mēroga testa procedūru (WLTP) un tās piemērojamajiem grozījumiem.
Vairāk par WLTP testa metodi
22 g/km

RAV4 Plug-in Hybrid aprīkojuma līmeņi

Galvenās iezīmes
RAV4 Plug-in no priekšpuses

Divējāds DNS

RAV4 Plug-in Hybrid apvieno mūsu līdz šim jaudīgāko hibrīdtehnoloģiju ar izcilo EV spēju doties vēl tālāk ar tīrāku jaudu. Zem tā izsmalcinātā dizaina paslēpta divkārša enerģija, ko nodrošina mūsu ceturtās paaudzes hibrīdtehnoloģija, un lielas ietilpības litija jonu akumulators ļauj izbaudīt tūlītēju paātrinājumu un klasē vadošo nobraucamo attālumu.

RAV4 Plug-in no sāniem

Tīra jauda

Jaudīgs, dinamisks un drošs – RAV4 Plug-in Hybrid nodrošina nepārspējamu veiktspēju. Aprīkots ar 2,5 litru Hybrid Dynamic Force benzīna dzinēju un inteliģentu pilnpiedziņas sistēmu (AWD-i), tas sasniedz no 0 līdz 100 km/h nieka 6 sekundēs, pateicoties tā iespaidīgajai vilcei un ievērojamajai 306 DIN ZS jaudai.

RAV4 Plug-in interjers

Interjera dizains

RAV4 Plug-in Hybrid modernais salons nodrošina ideālu vidi klusam un nevainojamam sniegumam. Sportiskie ādas sēdekļi un lielais panorāmas jumts nodrošina ērtus un bezrūpīgus braucienus tā plašajā, izsmalcinātajā interjerā, savukārt 520 l bagāžas nodalījums sniedz pielāgojamu kravas telpu ar minimālu ietekmi uz akumulatora izmēru. Sākot ar vējstikla projekcijas displeju un 9 skaļruņu audio sistēmu JBL Premium līdz bezvadu uzlādei un 230 V kontaktligzdai bagāžas nodalījumā, RAV4 izsmalcinātais interjers nodrošina bezkompromisu komfortu un ērtības.

Aplūko to no visām pusēm

Skatīt RAV4 Plug-in Hybrid galvenās iezīmes. Pagriez attēlu, lai apskatītu automobili no visām pusēm.

 • Ārējais dizains

  RAV4 Plug-in Hybrid ir veidots braukšanas baudai un radīts, lai izceltos. RAV4 Plug-in Hybrid pilnvērtīgais SUV izskats apvienojumā ar izteiksmīgu un dinamisku dizainu izstaro nepiespiestu pilsētas auru. Zem tā izsmalcinātā dizaina paslēpta divkārša enerģija, ko nodrošina mūsu ceturtās paaudzes hibrīdtehnoloģija, un lielas ietilpības litija jonu akumulators ļauj izbaudīt tūlītēju paātrinājumu un klasē vadošo nobraucamo attālumu.

 • Nepārspējama efektivitāte

  Klasē zemākās CO2 emisijas (22 g/km) un degvielas patēriņš (1,0 l/100 km) apliecina RAV4 Plug-in Hybrid efektivitāti, kas ir līdzvērtīga tā nevainojamajam sniegumam. Jauns 18,1 kW litija jonu akumulators ļauj nobraukt līdz 75 km (ja akumulatora uzlāde un braukšanas apstākļi to atļauj) EV režīmā, savukārt automobiļa 6,6 kW iebūvētais lādētājs nodrošina pilnīgu akumulatora uzlādi 2,5 stundās.

 • Gatavs jebkam

  Lai nodrošinātu ērtu piekļuvi automobiļa izklaides sistēmai un savienojamībai, intuitīvais vadības panelis ietver 9” skārienekrānu ar mūsu jaunāko multimediju sistēmu un viedtālruņa integrāciju. Paralēli Apple CarPlay™ un Android Auto™ mūzikai, zvaniem un daudz kam citam viedtālruņa lietotne MyT ļauj tev pārbaudīt akumulatora uzlādes līmeni, ieprogrammēt uzlādes laiku un pat iepriekš atdzesēt vai uzsildīt RAV4 salonu. Tikmēr plašais progresīvo drošības tehnoloģiju klāsts palīdz pasargāt ikvienu gan automobiļa iekšpusē, gan ārpusē.

Bieži uzdotie jautājumi par braukšanu ar uzlādējamajiem hibrīdiem elektriskajā režīmā

 • Kāda ir atšķirība starp hibrīdiem un uzlādējamiem hibrīdiem?

  Hibrīdos un uzlādējamos hibrīdos tiek izmantota tā pati pārbaudītā Toyota Hybrid Synergy Drive tehnoloģija, taču ir viena būtiska atšķirība.

  Toyota uzlādējamajiem hibrīdiem ir ievērojami lielākas ietilpības akumulators un lielāks EV režīmā nobraucamais attālums – līdz 75 km. Uzlādējamos hibrīdus var uzlādēt no ārējā elektrības avota, piemēram, mājas kontaktligzdas, īpašas, pie sienas piestiprināmas ierīces vai publiski pieejamos uzlādes punktos. Lai gan pēc iespējas biežāka uzlāde nodrošina maksimālu efektivitāti, Toyota uzlādējamie hibrīdi darbojas hibrīda režīmā pat tad, ja tie nav uzlādēti.

  Hibrīda režīmā visi Toyota hibrīdi nemanāmi pārslēdzas starp diviem enerģijas avotiem – efektīvu benzīna dzinēju un inteliģentu pašlādējošu hibrīda akumulatoru. Tas nodrošina izcilu elastību, īpaši garākos braucienos.
 • Vai ar to ir patīkami braukt un tas ir efektīvs?

  RAV4 Plug-in Hybrid ir patīkami atsaucīgs un jaudīgs, sniedzot aizraujošu braukšanas pieredzi. Pateicoties iespaidīgajai saķerei un 306 DIN ZS jaudai, tas sasniedz 100 km/h no 0 nieka 6,0 sekundēs.

  Ar zemākām CO2 emisijām un labāku efektivitāti nekā parastajiem iekšdedzes dzinēja automobiļiem RAV4 Plug-in Hybrid nodrošina vēl lielāku degvielas ekonomiju (22 g CO2/1,0 l degvielas kombinētajā ciklā). Papildus tam RAV4 Plug-in Hybrid piedāvā visas izcila EV priekšrocības – no jaudīga tūlītēja griezes momenta līdz neticami klusam salonam.
 • Cik lielu attālumu es varu nobraukt ar pilnu uzlādi, un vai varu braukt tikai elektriskajā režīmā?

  Braucot elektriskajā režīmā, tu vari braukt jebkur un jebkad, neradot emisijas. Ar RAV4 Plug-in Hybrid nobraucamais attālums ir līdz 75 km (kombinēti) vai līdz 98 km (pilsētā).

  Sasniedz maksimālo ātrumu 135 km/h EV noklusējuma režīmā, pat pilnībā nospiežot akseleratora pedāli*. Lai dotos tālāk par EV režīmā nobraucamo attālumu, RAV4 Plug-in Hybrid nemanāmi pārslēdzas uz hibrīda režīmu, apvienojot benzīna un akumulatora reģenerēto jaudu.

  *Atkarīgs no tā, vai akumulatora uzlādes (SOC) līmenis ir pietiekams.
 • Kur es varu uzlādēt automobili?

  Mājas kontaktligzda
  Tu vari uzlādēt RAV4 Plug-in Hybrid, pieslēdzot to pie elektriskā tīkla mājās (10 A).

  Īpaša, pie sienas piestiprināma ierīce
  Uzlādē automobili ātri un uzticami mājās vai birojā, izmantojot īpašu, pie sienas piestiprināmu ierīci*.

  Publiski pieejamie uzlādes punkti
  Pieslēdz automobili pie jebkura publiski pieejamā ātrā lādētāja uz ielas vai tam paredzētās stāvvietās. Pieraksties Toyota uzlādes tīklā, izmantojot lietotni MyT, lai ērti piekļūtu tuvumā esošajām uzlādes stacijām.

  *Ja apsver iespēju iegādāties īpašu, pie sienas piestiprināmu ierīci kopā ar automobili, sazinies ar pārstāvniecību.
 • Cik ilgs laiks ir vajadzīgs automobiļa uzlādei

  Mājas kontaktligzda
  Pilna uzlāde 7,5 stundās*. Tā kā tu vari ieplānot uzlādi, izmanto iespēju samazināt tās izmaksas, ja elektroenerģijas tarifs ir zemāks nakts laikā vai zema pieprasījuma stundās.

  Īpaša, pie sienas piestiprināma ierīce
  Īpaša kabeļa un ierīces uzstādīšana mājās nodrošina optimālu ātrumu un drošību, pilnībā uzlādējot akumulatoru 2,5 stundās*. Tu vari kontrolēt un uzraudzīt uzlādi attālināti, izmantojot lietotni MyT.

  Publiski pieejamie uzlādes punkti
  Pieslēdz automobili pie jebkura publiski pieejamā ātrā lādētāja. Tāpat kā ar īpašajām, pie sienas piestiprināmajām ierīcēm akumulators tiks pilnībā uzlādēts 2,5 stundās*.
  Lietotne MyT ļauj pārbaudīt atlikušo laiku līdz pilnai uzlādei, kas ir īpaši noderīgi, ja automobilis ir pieslēgts pie publiski pieejamā lādētāja.

  * No 0 līdz 100%.
 • Kā es varu maksimāli izmantot braukšanu EV režīmā?

  Veic uzlādi biežāk
  Veicot uzlādi katru dienu, tu varēsi maksimāli izbaudīt automobiļa EV iespējas.

  Nevainojams brauciens
  Sava braukšanas stila optimizēšana uzlabos tava EV efektivitāti, kā arī nodrošinās izcilu veiktspēju katrā braucienā.

  Reģeneratīvā bremzēšana
  Bremzēšanas laikā radītās kinētiskās enerģijas uztveršana uzlādē akumulatoru un intuitīvi palēnina automobili ikreiz, kad atlaid gāzes pedāli.

  Uzsildi automobiļa salonu iepriekš
  Izbaudi ideālu temperatūru katru reizi, izmantojot attālināto salona apsildi. Pirms brauciena atdzesē vai uzsildi automobiļa salonu, neietekmējot EV režīmā nobraucamo attālumu.
 • Vai es varu braukt ar PHEV, kad akumulators ir tukšs?

  Regulāra uzlāde ļaus izbaudīt EV braukšanas priekšrocības, tostarp zemākas emisijas un ekspluatācijas izmaksas. Tomēr, ja automobilī ir degviela, tu vari braukt ar RAV4 Plug-in Hybrid hibrīda režīmā, kad akumulators ir tukšs.
 • Cik ilgs ir RAV4 Plug-in Hybrid akumulatora darbības laiks?

  Toyota izgatavo katru akumulatoru tā, lai tas darbotos visu automobiļa kalpošanas laiku. Katram akumulatoram ir 10 gadu garantija, kas tiek sākotnēji izsniegta uz vienu gadu vai 15 000 km (atkarībā no tā, kas tiek sasniegts ātrāk). Pēc tam automobilis ir jānogādā pilnvarotā Toyota pārstāvniecībā hibrīda sistēmas pārbaudei, pēc kuras akumulatora garantija atkal ir spēkā.

Toyota mājas lādētāji

Modernais Toyota mājas lādētājs ļauj tev atraisīt sava uzlādējamā hibrīda (PHEV) vai pilnībā elektriskā automobiļa (EV) potenciālu, esot mājās. Neatkarīgi no tā, vai tu vēlies ietaupīt degvielu, braucot ar tīru elektroenerģiju vai ietaupīt laiku, apmeklējot mazāk publiski pieejamo ātrās uzlādes staciju, mūsu kvalitatīvie mājas lādētāji ir ērts un rentabls veids, kā uzlādēs tavu automobili katru dienu.