Piesakies testa braucienam
Toyota īpašie piedāvājumi
Toyota e-brošūras
Piesakies servisa apmeklējumam
Atrast pārstāvi

Virsbūve un krāsojums

Nevienam nepatīk domāt par satiksmes negadījumiem. Taču tie var atgadīties pat visuzmanīgākajiem autovadītājiem. Par laimi, lai kāds būtu bojājuma mērogs, kā Toyota vadītājs Tu vari paļauties uz Toyota pilnvaroto servisu tīklu. Tavs vietējais Toyota pilnvarotais serviss nodrošina visus remonta pakalpojumus un spēj atjaunot Tavu automobili tādā stāvoklī, kāds tas bija pirms negadījuma.

Vienošanās par apkalpošanu un pieredzi

Toyota negadījumu remontu vienošanās ir apņemšanās Tevi atbalstīt atbilstoši visizcilākajiem personiskās apkalpošanas un tehniskās pieredzes standartiem. Tu vari uzticēties savam vietējam pilnvarotajam Toyota servisam, ka viņi novērsīs visus bojājumus.

Atvieglo Tavu dzīvi

Lai cik liels vai mazs būtu negadījums, viens zvans Tavam vietējam pilnvarotajam Toyota servisam ir viss, kas nepieciešams, lai sāktu remonta procesu. Visa remonta laikā Tev tiks nodrošināta zinoša kontaktpersona. Viņš vai viņa nokārtos visu, ka būs nepieciešams, Tavā vietā un pat vienosies ar Tavu apdrošināšanas kompāniju, ja nepieciešams.

Informējam Tevi

Toyota nelaimes gadījumu remontu vienošanās ietver solījumu informēt Tevi un vienoties par konkrētu datumu un laiku, kad Tavs automobilis tiks atdots. Tas ietver arī apņemšanos nekavējoties Tevi informēt, ja būs nepieciešams veikt neparedzētus darbus vai ir apdraudēts solītais darbu pabeigšanas datums.

Toyota kvalitāte

Ikviens remonta aspekts tiks paveikts atbilstoši Toyota izcilajiem kvalitātes standartiem. Tas ir svarīgi, jo nozīmē, ka Tavs automobilis Tev tiks atdots tikpat spēcīgs un drošs, kāds tas bija pirms negadījuma.

Uzmanība pret detaļām

Pilnvarotie Toyota servisi ir slaveni ar savu rūpīgumu. Logus viņi tur aizvērtus, lai Tavā automobilī neiekļūtu putekļi, aizsargā sēdekļus un grīdas ar pārklājiem un nekad neatstāj netīrus nospiedumus uz krāsojuma. Šie sīkumi ir svarīgi.

Nevainojami efektīvi

Vienīgā lieta, ko Toyota nevar izdarīt, ir – viņi nespēj pagriezt atpakaļ laiku un neļaut negadījumam notikt. Taču, ja visļaunākais ir noticis, Tu vari uzticēties savam vietējam Toyota pilnvarotajam servisam, kas Tevi atbalstīs ar nevainojami efektīvu apkalpošanu, apsolot atjaunot Tavu automobili stāvoklī, kādā tas bija pirms negadījuma.

Uzzināt vairāk

Toyota garantija tavam sirdsmieram Toyota garantija tavam sirdsmieram Toyota sniedz 5 gadu (vai līdz 150 000 km) garantiju un 24/7 tehnisko palīdzību uz ceļa ikvienam savam automobilim. Papildus, Toyota nodrošina 10 gadu hibrīda vilces vilces akumulatora garantiju, un vismaz 24 mēnešu garantiju un tehnisko palīdzību uz ceļa Toyota Approved lietotajiem automobiļiem. Automobiļa vispārējā apskate Automobiļa vispārējā apskate Kad Jūs apmeklējat Toyota pilnvaroto servisu, mūsu mērķis ir nodrošināt profesionālu un caurspīdīgu pakalpojumu, kuram Jūs varat uzticēties, – ik reizi. Tehniskā palīdzība uz ceļa Tehniskā palīdzība uz ceļa Kā daļu no apņemšanās nodrošināt pilnīgu klientu apmierinātību, Toyota saviem klientiem ar prieku piedāvā Toyota Euro Care pakalpojumus 3 gadus. Toyota karšu atjauninājumi Toyota karšu atjauninājumi Nokļūsti ceļamērķī droši, pateicoties Toyota navigācijas sistēmas karšu atjauninājumiem