Tava Toyota ir pelnījusi vislabāko

Tavai Toyota patiks Toyota servisā

Tava Toyota nav parasts automobilis. Tajā tu būsi drošībā lietū un negaisā. Tā nogādās tevi mājās pēc smagās darba dienas. Tā aizvedīs tavus bērnus uz skolu un ģimeni ilgi gaidītā atvaļinājumā.

Tāpēc aizved savu četrriteņu uzticamo draugu uz vislabāko servisu – Toyota servisu. Mēs parūpēsimies, lai tava Toyota vienmēr būtu vislabākajā tehniskajā kārtībā un tavi braucieni droši un bez raizēm.

Tava Toyota jūtas aprūpēta Toyota servisā

Tava uzticamā Toyota ir pelnījusi vislabāko aprūpi. To nodrošinās Toyota oficiālais serviss. Tur parūpēsies, lai tavi ikdienas braucieni būtu droši un sirds mierīga. Mūsu profesionālie tehniķi izmanto vismodernāko aprīkojumu un stingri ievēro visus higiēnas noteikumus. Un, protams, Toyota servisā vienmēr ir izdevīgi piedāvājumi.

/

Gaisa kondicionētāja un ventilācijas sistēmas atsvaidzināšana 29 €

/

Pārliecinies, ka tavai Toyota ir labākās spuldzes, lai ceļš būtu pārredzams un ikviens brauciens drošs

/

Pārliecinies, ka tavai Toyota ir labākās logu tīrītāju slotiņas, lai ceļš būtu pārredzams un ikviens brauciens drošs

Toyota oriģinālās rezerves daļas padara Toyota ideālu

Tava Toyota ir lieliskā tehniskā stāvoklī, kad katra tā daļa ir pareizā – oriģinālā rezerves daļa. Toyota oriģinālās rezerves daļas nodrošina drošību braucienu laikā, optimizē degvielas patēriņu, uztur labu automobiļa pēcpārdošanas vērtību un – vislabākais, tās vienmēr “ir pa kabatai”.

DAŽI TOYOTA ORIĢINĀLO REZERVES DAĻU PIEDĀVĀJUMI:

/

Toyota oriģinālās bremžu rezerves daļas -25%

/

Toyota oriģinālais akumulators -25% ar 3 gadu garantiju

/

Toyota oriģinālais salona gaisa filtrs ar uzstādīšanu 34 €

Vislabākais nenozīmē dārgākais

Toyota servisā vienmēr būs izdevīgi piedāvājumi Toyota automobiļiem vecumā virs 5 gadiem. Sākot ar detalizētu apkopi līdz pat Toyota oriģinālām rezerves daļām, kas liks tavai Toyota “smaidīt”.

DAŽI 5+ VECUMA TOYOTA SERVISA PIEDĀVĀJUMI AR ATLAIDI LĪDZ 40%:

/

Apkope ar eļļas maiņu no 149 €*, lielā apkope no 249 €*

/

Eļļas un eļļas filtra maiņa no 69 €*

/

Toyota oriģinālā akumulatora pārbaude un maiņa no 99 €*

Uzzināt vairāk

Serviss un uzturēšana Serviss un uzturēšana Toyota Tavu automobili pārzina vislabāk – viņi to ir konstruējuši, ražojuši un apmācījuši tehniķus, kas rūpēsies par Tavu automobili. Toyota Pamācības Pamācības Uzzini, kā pareizi veikt Toyota automobiļa apkopi ar viegli saprotamajām video pamācībām. Toyota palīdz palīgiem Toyota palīdz palīgiem Līdz šī gada beigām Toyota īpašniekiem, kas ir pirmās nepieciešamības pakalpojumu jomas darbinieki cīņā ar COVID-19, Toyota piedāvā bezmaksas 24/7 palīdzību uz ceļa. Medicīnas, policijas un glābšanas dienestu darbinieki var saņemt palīdzību, piemēram, ja auto ir iekļuvis negadījumā utt. Toyota un pārstāvniecību sniegtā informācija saistībā ar Covid-19 Toyota un pārstāvniecību sniegtā informācija saistībā ar Covid-19 Mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka visi mūsu pakalpojumi ir pieejami pat pašreizējā ārkārtējā situācijā. Tomēr lūdzam ņemt vērā, ka Toyota pārstāvniecību darba laiks un piedāvātie pakalpojumi var atšķirties.

* Pieejams visiem Auris, Corolla, Avensis, RAV4 vecumā 5+. Ieteicamās mazumtirdzniecības cenas. Piedāvājums ir spēkā līdz 31.12.2020. Cenas norādītas ar uzstādīšanu un PVN. Attēli ir ilustratīvi. Lai saņemtu konkrētu piedāvājumu, lūdzu, sazinies ar oficiālo Toyota pārstāvniecību.

Mēs izmantojam vietnes sīkdatnes

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu lietotāja ērtības mūsu vietnē, sniegtu trešo personu pakalpojumus un rīkus, palīdzētu mums izprast un uzlabot vietnes darbību, kā arī reklāmas vajadzībām.

Mēs iesakām iespējot visas šīs sīkdatnes, bet, ja tam nepiekrīti, vari viegli tās mainīt, noklikšķinot uz sīkdatņu iestatījumu opcijas zemāk. Pilna informācija ir pieejama mūsu sīkdatņu politikā.