Tava Toyota ir pelnījusi vislabāko

Tavai Toyota patiks Toyota servisā

Tava Toyota nav parasts automobilis. Tajā tu būsi drošībā lietū un negaisā. Tā nogādās tevi mājās pēc smagās darba dienas. Tā aizvedīs tavus bērnus uz skolu un ģimeni ilgi gaidītā atvaļinājumā.

Tāpēc aizved savu četrriteņu uzticamo draugu uz vislabāko servisu – Toyota servisu. Mēs parūpēsimies, lai tava Toyota vienmēr būtu vislabākajā tehniskajā kārtībā un tavi braucieni droši un bez raizēm.

Tava Toyota jūtas aprūpēta Toyota servisā

Tava uzticamā Toyota ir pelnījusi vislabāko aprūpi. To nodrošinās Toyota oficiālais serviss. Tur parūpēsies, lai tavi ikdienas braucieni būtu droši un sirds mierīga. Mūsu profesionālie tehniķi izmanto vismodernāko aprīkojumu un stingri ievēro visus higiēnas noteikumus. Un, protams, Toyota servisā vienmēr ir izdevīgi piedāvājumi.

/

Gaisa kondicionētāja un ventilācijas sistēmas atsvaidzināšana 29 €

/

Pārliecinies, ka tavai Toyota ir labākās spuldzes, lai ceļš būtu pārredzams un ikviens brauciens drošs

/

Pārliecinies, ka tavai Toyota ir labākās logu tīrītāju slotiņas, lai ceļš būtu pārredzams un ikviens brauciens drošs

Toyota oriģinālās rezerves daļas padara Toyota ideālu

Tava Toyota ir lieliskā tehniskā stāvoklī, kad katra tā daļa ir pareizā – oriģinālā rezerves daļa. Toyota oriģinālās rezerves daļas nodrošina drošību braucienu laikā, optimizē degvielas patēriņu, uztur labu automobiļa pēcpārdošanas vērtību un – vislabākais, tās vienmēr “ir pa kabatai”.

Daži Toyota oriģinālo rezerves daļu piedāvājumi:

/

Toyota oriģinālie bremžu kluči un diski -25%

/

Toyota oriģinālais akumulators -25% ar 3 gadu garantiju

/

Toyota aktīvās ogles filtrs ar uzstādīšanu 34 €

Vislabākais nenozīmē dārgākais

Toyota servisā vienmēr būs izdevīgi piedāvājumi Toyota automobiļiem vecumā virs 5 gadiem. Sākot ar detalizētu apkopi līdz pat Toyota oriģinālām rezerves daļām, kas liks tavai Toyota “smaidīt”.

Daži 5+ vecuma Toyota servisa piedāvājumi ar atlaidi līdz 40%:

/

Apkope ar eļļas maiņu no 159 €*, lielā apkope no 259 €*

/

Priekšējo lukturu restaurācija 99 € (ietver montāžu un PVN)

/

Toyota oriģinālā akumulatora pārbaude un maiņa no 99 €*

/

Eļļas un eļļas filtra maiņa no 79 €*

Uzzināt vairāk

Toyota oriģinālie sajūgi Toyota oriģinālie sajūgi Pilnībā funkcionējošs sajūgs ir pirmās nepieciešamības detaļa, lai efektīvi un droši pārslēgtu pārnesumus, mainītu ātrumu un pilnībā kontrolētu braucienu. Toyota oriģinālie amortizatori Toyota oriģinālie amortizatori Efektīvie amortizatori palīdz Tev izvairīties no nevienmērīgiem braucieniem Tavā Toyota, bet tie ir arī svarīgi brauciena drošībai. Toyota oriģinālās V siksnas Toyota oriģinālās V siksnas Tavas Toyota dzinējs ir atkarīgs no daudzu citu detaļu harmoniskas darbošanās, un šo detaļu darbību nodrošina V siksna. Degvielas sistēmas tīrītājs Degvielas sistēmas tīrītājs Viena apstrādes reize ar Toyota degvielas sistēmas tīrītāju samazinās izmešu līmeni tuvu tam, kāds tika norādīts tikko ražotās Toyota specifikācijās

* Pieejams visiem Auris, Corolla, Avensis, RAV4 vecumā 5+. Ieteicamās mazumtirdzniecības cenas. Piedāvājums ir spēkā līdz 31.12.2021. Cenas norādītas ar uzstādīšanu un PVN. Attēli ir ilustratīvi. Lai saņemtu konkrētu piedāvājumu, lūdzu, sazinies ar oficiālo Toyota pārstāvniecību.

Īpašie piedāvājumi nav apvienojami, un vienā reizē var izmantot vienu piedāvājumu.