Toyota garantija

Absolūtam sirdsmieram

Toyota garantija un palīdzība uz ceļa

Toyota prioritāte vienmēr ir klientu apmierinātība. Mums ir svarīgi, lai Tu varētu paļauties uz savu Toyota jebkurā brīdī un situācijā.

Toyota ikviena automobiļa ražošanā iegulda tik daudz laika un dvēseles, ka uzdrīkstamies tiem sniegt 5 gadu (vai 150 000 km) garantiju un 24/7 tehnisko palīdzību uz ceļa. Tas nozīmē, ka Tu vari baudīt savus ikdienas braucienus bez raizēm un, ja Tev ir nepieciešama mūsu profesionāļu palīdzība, mēs vienmēr būsim līdzās.

5 gadu garantija*

Mēs sniedzam Tavai Toyota 5 gadu vai līdz 150 000 km garantiju. Pirmajā gadā nav nobraukuma ierobežojuma. Garantija sedz ražošanas defektu dēļ radušos bojājumus.

Visiem PROACE modeļiem ir spēkā 5 gadu vai līdz 200 000 km garantija.
5 gadu garantija ir spēkā visiem Toyota jaunajiem modeļiem, kas iegādāti, sākot ar 01.01.2020.

10 gadu garantija hibrīda akumulatoram*

Kā hibrīda tehnoloģijas pionieri, mēs esam arī tik pārliecināti par mūsu hibrīda akumulatoru izturību, ka sniedzam tiem pat 10 gadu garantiju. Tādējādi Tu vari būt pārliecināts, ka Tavas Toyota hibrīda sistēma vienmēr ir darba kārtībā.

Garantija ir spēkā 1 gadu vai 15 000 km (atkarībā no tā, kurš nosacījums iestājas pirmais). Lai garantiju pagarinātu, pēc tam Tev automobilis jāaizved uz pilnvarotu Toyota pārstāvniecību uz apkopi, kurā tiks pārbaudīts hibrīda akumulatora stāvoklis. Pēc pārbaudes akumulatora garantija tiek atjaunota. Tādējādi garantiju iespējams pagarināt līdz 10 gadiem. Ievēro, ka hibrīda akumulatora stāvokļa pārbaude Toyota oficiālajā pārstāvniecībā ir bez maksas.

10 gadu palīdzība uz ceļa*

Ja veic regulāru savas Toyota apkopi oficiālajā pārstāvniecībā, tehniskā palīdzība uz ceļa ir spēkā līdz 10 gadiem. Nobraukuma ierobežojuma nav. Ja veic sava automobiļa apkopi atbilstoši apkopju grafikam arī pēc garantijas perioda beigām, palīdzība uz ceļa ar katru apkopi tiek pagarināta uz nākamo gadu. Pilnībā bez maksas arī pēc garantijas beigām! Tā turpināsies, līdz automobilis sasniegs 10 gadu vecumu. Tehniskā palīdzība uz ceļa ietver palīdzību mājās, uz ceļa, kā arī nogādāšanas līdz remontdarbnīcai pakalpojumu.

Spēkā visiem jaunajiem Toyota modeļiem, kas iegādāti, sākot ar 01.01.2020.

12 gadu garantija pret koroziju*

12 gadu garantija pret koroziju bez nobraukuma ierobežojuma sedz ražošanas defektu dēļ radušos korozijas bojājumus automobiļa virsbūves paneļos (tas nozīmē virsbūves caurrūsēšanu, kas ir sākusies iekšpusē).

PROACE un Hilux modeļu kabīnei ir spēkā 6 gadu garantija pret koroziju. Hilux virsbūvei ir spēkā 3 gadu garantija pret koroziju.

3 gadu garantija pret virsmas rūsu un krāsas defektiem*

Trīs gadu krāsojuma garantija ietver no ražošanas defektiem izrietošu virsmu rūsēšanu un krāsas defektus, kas 3 gadu laikā parādās uz krāsotajiem virsbūves paneļiem neatkarīgi no nobraukuma.

Hilux kabīnei ir spēkā 1 gada garantija pret virsmas rūsu un krāsas defektiem.

TOYOTA PLUS lietoto automobiļu garantija un palīdzība uz ceļa vismaz 24 mēnešus*

TOYOTA PLUS lietotu automobiļu programmas apstiprinātiem automobiļiem ir vismaz 24 mēnešu garantija, kas sniedz Tev tieši tādu sirdsmieru un apdrošināšanas aizsardzību, ko Tu sagaidi un kāda Tev ir nepieciešama, iegādājoties lietotu automobili. Papildus mēs sniedzam arī pilnu palīdzības uz ceļa pakalpojumu, kas ir spēkā garantijas periodā un ietver palīdzības sniegšanu Tev gan mājās, gan uz ceļa, kā arī nogādāšanas remontdarbnīcā pakalpojumu.

3 gadu garantija Toyota oriģinālajam aprīkojumam*

Toyota oriģinālajiem aksesuāriem, kas uzstādīti jaunam automobilim, ir 3 gadu garantija, un tā ietver arī ražošanas defektus.

* Sazinies ar pilnvarotu Toyota pārstāvniecību, lai uzzinātu precīzus nosacījumus un informāciju.

Saistītās saites

Informācija par atsaukuma kampaņām Informācija par atsaukuma kampaņām Toyota vissvarīgākais ir nodrošināt satiksmes dalībnieku drošību. Katru gadu jaunu īpašnieku atrod gandrīz 10 miljoni jaunu Toyota. Nelielai daļai no tām tiek konstatēts trūkums, kura dēļ drošības paaugstināšanai nepieciešama jauna rezerves daļa vai papildu apkopes darbi. Viena no tām var būt tava Toyota. Informācija Toyota īpašniekiem Informācija Toyota īpašniekiem Reģistrējies Mana Toyota portālā, lai aplūkotu savus braucienus, karšu atjauninājumus un lejupielādētu savu Īpašnieka rokasgrāmatu. Neoriģinālās rezerves daļas pret Toyota oriģinālajām rezerves daļām Neoriģinālās rezerves daļas pret Toyota oriģinālajām rezerves daļām Neoriģinālās rezerves daļas var izskatīties tāpat un labi derēt, bet to kvalitāte nav atbilstoša. Sliktāka konstrukcija un izejmateriāli nozīmē, ka to veiktspēja neatbildīs gaidāmajiem standartiem. Tā kā Toyota apņemšanās ir gādāt par Tavu drošību un automobiļa vislabāko veiktspēju, mēs iesakām vienmēr izmantot Toyota pārstāvniecības pakalpojumus un uzstādīt Toyota oriģinālās rezerves daļas. Tehniskā palīdzība uz ceļa Tehniskā palīdzība uz ceļa Kā daļu no apņemšanās nodrošināt pilnīgu klientu apmierinātību, Toyota saviem klientiem ar prieku piedāvā Toyota Euro Care pakalpojumus 3 gadus.