Toyota garantija

Absolūtam sirdsmieram

Mūsu automobiļi ir ražoti, ievērojot izcilus standartus, taču, lai nodrošinātu patērētājiem sirdsmieru, mēs piedāvājam visaptverošu 3 gadu garantiju visām mehāniskajām detaļām (izņemot detaļas, kas nolietojas) un 12 gadu pretkorozijas garantiju (nav spēkā komerctransportam).

Vispārējā Toyota garantija

/
Vispārējā garantija
 
Garantija sedz jebkuru defektu, kas radies ražošanas vai montāžas kļūdu rezultātā normālas lietošanas gaitā 3 gadu vai 100 000 km, kas iestājas pirmais, laikā, bez nobraukuma ierobežojuma pirmajā gadā (spēkā tikai Paneiropas valstīs).
 
Garantija ietver Jūsu automobiļa aizvilkšanu uz tuvāko pilnvaroto servisu, ja bojājuma rezultātā ar automobili nav iespējams braukt un ja bojājums ir radies garantijā ietverta defekta rezultātā. 
/
Virsmas rūsēšana un krāsojuma defekti
 
Virsmas rūsēšanu un krāsojuma defektus, kas parādās uz jebkura no krāsotajiem virsbūves paneļiem bojāta materiāla vai nekvalitatīvi veikta darba dēļ, sedz 3 gadu garantija, neatkarīgi no nobraukuma.
/
Caurrūsēšana
 
Ietverta 12 gadu garantija (6 gadi Hilux un Proace modeļiem), neatkarīgi no nobraukuma, pret virsbūves caurrūsēšanu (caurumi virsbūvē no iekšpuses uz ārpusi), kas radusies korozijas dēļ bojāta materiāla vai nekvalitatīvi veikta darba dēļ.
/
Papildinformācija
 
Arī uz oriģinālajiem aksesuāriem attiecas 3 gadu garantija, ja bojājumi radušies ražošanas kļūdas dēļ.
 
Standarta garantijas visu garantijas darbības laiku var nodot nākamajiem automobiļa īpašniekiem.

Hibrīda garantija

Garantija attiecas uz jebkuru ar ražošanu vai montāžu saistāmu bojājumu normālas lietošanas apstākļos 5 gadu laikā vai nobraucot 100 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais); pirmā gada laikā nobraukums nav ierobežots attiecībā uz šādiem Hibrīda komponentiem:
— Hibrīda automobiļa akumulators;
— Hibrīda automobiļa akumulatora elektroniskais vadības bloks;
— Hibrīda automobiļa centrālais elektroniskais vadības bloks;
— Hibrīda automobiļa invertors un pārveidotājs.

/

Kādi ir garantijas nosacījumi?

  • Automobilis ir jāuztur saskaņā ar ražotāja specifikācijām un instrukcijām, kā tas ir norādīts īpašnieka rokasgrāmatā. To neievērošana var anulēt garantiju, kas saistīta ar detaļām, uz kurām attiecas tehniskās apkopes.

  • Īpašnieks ir atbildīgs par servisa ierakstu saglabāšanu, kas apliecina, ka tehniskās apkopes ir veiktas.- Tādu defektu gadījumā, kam nepieciešams garantijas remonts.

  • Īpašnieka pienākums ir pēc iespējas ātrāk nogādāt automobili pilnvarotā servisā. Tas palīdzēs novērt defekta saasināšanos un daudz apjomīgāka remonta nepieciešamību, nekā sākotnēji būtu bijis nepieciešams.

Saistītās saites

Serviss un uzturēšana Serviss un uzturēšana Toyota Tavu automobili pārzina vislabāk – viņi to ir konstruējuši, ražojuši un apmācījuši tehniķus, kas rūpēsies par Tavu automobili. Oriģinālie aksesuāri Oriģinālie aksesuāri Augstas kvalitātes oriģinālie aksesuāri ir ideāli piemēroti Jūsu Toyota. Vairāk>> Pamācības Pamācības Uzzini, kā pareizi veikt Toyota automobiļa apkopi ar viegli saprotamajām video pamācībām. Hibrīda akumulatora papildu aizsardzība Hibrīda akumulatora papildu aizsardzība Toyota apņemšanās ir pilnīga klientu apmierinātība. Tāpēc mūsu hibrīda automobiļiem tiek nodrošināta tikpat mūsdienīga hibrīdu apkope un hibrīda akumulatora papildu aizsardzība.
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: