Toyota garantija

Absolūtam sirdsmieram

Toyota garantija un palīdzība uz ceļa

Toyota prioritāte vienmēr ir klientu apmierinātība. Mums ir svarīgi, lai Tu varētu paļauties uz savu Toyota jebkurā brīdī un situācijā.

Toyota ikviena automobiļa ražošanā iegulda tik daudz laika un dvēseles, ka uzdrīkstamies tiem sniegt 5 gadu (vai 150 000 km) garantiju un 24/7 tehnisko palīdzību uz ceļa. Tas nozīmē, ka Tu vari baudīt savus ikdienas braucienus bez raizēm un, ja Tev ir nepieciešama mūsu profesionāļu palīdzība, mēs vienmēr būsim līdzās.

5 gadu garantija*

Mēs sniedzam Tavai Toyota 5 gadu vai līdz 150 000 km garantiju. Pirmajā gadā nav nobraukuma ierobežojuma. Garantija sedz ražošanas defektu dēļ radušos bojājumus.

10 gadu garantija hibrīda akumulatoram*

Kā hibrīda tehnoloģijas pionieri, mēs esam arī tik pārliecināti par mūsu hibrīda akumulatoru izturību, ka sniedzam tiem pat 10 gadu garantiju. Tādējādi Tu vari būt pārliecināts, ka Tavas Toyota hibrīda sistēma vienmēr ir darba kārtībā.

Garantija ir spēkā vienu gadu vai 15 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais). Lai garantiju pagarinātu, pēc tam Tev automobilis jāaizved uz pilnvarotu Toyota pārstāvniecību uz apkopi, kurā tiks pārbaudīts hibrīda akumulatora stāvoklis. Pēc pārbaudes akumulatora garantija tiek atjaunota. Tādējādi garantiju iespējams pagarināt līdz 10 gadiem. Ievēro, ka hibrīda akumulatora stāvokļa pārbaude Toyota oficiālajā pārstāvniecībā ir bez maksas.

10 gadu palīdzība uz ceļa*

Ja veic regulāru savas Toyota apkopi oficiālajā pārstāvniecībā, tehniskā palīdzība uz ceļa ir spēkā līdz 10 gadiem. Nobraukuma ierobežojuma nav. Ja veic sava automobiļa apkopi atbilstoši apkopju grafikam, palīdzība uz ceļa ar katru apkopi tiek pagarināta uz nākamo gadu. Pilnībā bez maksas arī pēc garantijas beigām! Tā, līdz automobilis sasniedz 10 gadu vecumu. Tehniskā palīdzība uz ceļa ietver palīdzību mājās, uz ceļa, kā arī nogādāšanas līdz remontdarbnīcai pakalpojumu.

12 gadu garantija pret koroziju*

12 gadu garantija pret koroziju bez nobraukuma ierobežojuma sedz ražošanas defektu dēļ radušos korozijas bojājumus automobiļa virsbūvē (tas nozīmē virsbūves caurrūsēšanu, kas ir sākusies iekšpusē).

Hilux kabīnei ir spēkā 6 gadu un kravas nodalījumam – 3 gadu garantija pret koroziju.

3 gadu garantija pret virsmas rūsu un krāsas defektiem*

Trīs gadu krāsojuma garantija ietver no ražošanas defektiem izrietošu virsmu rūsēšanu un krāsas defektus, kas 3 gadu laikā parādās uz krāsotajiem virsbūves paneļiem neatkarīgi no nobraukuma.

Hilux kabīnei ir spēkā 1 gada garantija pret virsmas rūsu un krāsas defektiem.

TOYOTA PLUS lietoto automobiļu garantija un palīdzība uz ceļa vismaz 24 mēnešus*

TOYOTA PLUS lietotu automobiļu programmas apstiprinātiem automobiļiem ir vismaz 24 mēnešu garantija, kas sniedz Tev tieši tādu sirdsmieru un apdrošināšanas aizsardzību, ko Tu sagaidi un kāda Tev ir nepieciešama, iegādājoties lietotu automobili. Papildus mēs sniedzam arī pilnu palīdzības uz ceļa pakalpojumu, kas ir spēkā garantijas periodā un ietver palīdzības sniegšanu Tev gan mājās, gan uz ceļa, kā arī nogādāšanas remontdarbnīcā pakalpojumu.

3 gadu garantija Toyota oriģinālajam aprīkojumam*

Toyota oriģinālajiem aksesuāriem ir 3 gadu garantija un tā ietver arī ražošanas defektus.

* Sazinies ar pilnvarotu Toyota pārstāvniecību, lai uzzinātu precīzus nosacījumus un informāciju.

Saistītās saites

Serviss un uzturēšana Serviss un uzturēšana Toyota Tavu automobili pārzina vislabāk – viņi to ir konstruējuši, ražojuši un apmācījuši tehniķus, kas rūpēsies par Tavu automobili. Oriģinālie aksesuāri Oriģinālie aksesuāri Augstas kvalitātes oriģinālie aksesuāri ir ideāli piemēroti Jūsu Toyota. Vairāk>> Pamācības Pamācības Uzzini, kā pareizi veikt Toyota automobiļa apkopi ar viegli saprotamajām video pamācībām. Hibrīda akumulatora papildu aizsardzība Hibrīda akumulatora papildu aizsardzība Toyota apņemšanās ir pilnīga klientu apmierinātība. Tāpēc mūsu hibrīda automobiļiem tiek nodrošināta tikpat mūsdienīga hibrīdu apkope un hibrīda akumulatora papildu aizsardzība.
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: