1. Used Cars
Ātrā atlase

Toyota Approved — lietoti auto

Ja meklē izcilu lietotu auto, vari uzticēties Toyota Approved, kas nodrošinās sirdsmieru katrā posmā. Mūsu apstiprinātajiem lietotajiem auto ir visaptveroša Toyota garantija, palīdzība uz ceļa un pilnībā pārbaudīti auto, uz kuriem tu vari paļauties, kā arī Toyota līzinga un apdrošināšanas pakalpojumi vēl ērtākai iegādei.

Lietotu auto meklēšana

Toyota
0 € - 0 €
183 €
1084 €
0 rezultāti
Toyota
Zīmols
Modeļi
Cena
Virsbūves tips
Degvielas veids
Pārnesumkārba
Piedziņa
Gads
Nobraukums
Garantija
Atrašanās vieta

POST https://usc-webcomponents.toyota-europe.com/v1/car-filter/lv/lv?carFilter=used&brand=toyota&uscEnv=production&sortOrder=published&brands=38

Atklāj Toyota Approved apstiprināto lietoto automobiļu priekšrocības

2 gadu garantija

Visi Toyota Approved* apstiprinātie Toyota automobiļi saņem vismaz 2 gadu garantiju, kas dāvā visaptverošu segumu un tev — gaidīto sirdsmieru.
* Vairāk informācijas par Toyota Approved garantiju un tās noteikumiem skati garantijas bukletā.

2 gadi palīdzība uz ceļa

Toyota Approved piedāvās pilnīgu palīdzību uz ceļa visu garantijas periodu. Tas nozīmē, ka tev tiks sniegta palīdzība mājās, ceļa malā vai ja automobili vajadzēs nogādāt servisā.

44 punktu tehniskā apskate

Pirms pārdošanas mūsu īpaši apmācītie mehāniķi īsteno pilnīgu visu Toyota Approved lietoto automobiļu pārbaudi.

Hybrid Life Assurance

Visiem Toyota Approved apstiprinātajiem hibrīdiem ir Hybrid Life Assurance apdrošināšana, kas nodrošina hibrīda augstsprieguma akumulatora papildu aizsardzību vēl vienu papildu gadu/15 000 km* (kuru var pagarināt līdz automobiļa 10 gadadienai no pirmās reģistrācijas datuma, izejot maksas hibrīda sistēmas komponentu pārbaudes katru gadu).
* Atkarībā no tā, kas iestājas pirmais.

Gatavi braukt

Lai kuru modeli tu izvēlētos, visas mūsu apstiprinātās Toyota būs pilnīgā braukšanas gatavībā – arī iztīrītas un nomazgātas –, lai tu varētu droši doties ceļā vēl ātrāk, nekā cerēji.

Finansēšana

Ja esi atradis īsto apstiprināto modeli, vari būt mierīgs, jo Toyota Līzings piedāvā virkni elastīgu finansēšanas iespēju.

Maiņa

Mainot savu pašreizējo automobili Toyota pārstāvniecībā, tu saņemsi profesionālu un pārskatāmu servisu, konkurētspējīgu cenas piedāvājumu un, pats galvenais, pilnīgu sirdsmieru.
Lai uzzinātu vairāk, sazinies ar Toyota pārstāvniecību.

Toyota Līzings

Toyota Līzings nodrošina ātru apstrādi un elastīgu maksājumu plānu. Mēs parūpēsimies par dokumentiem, lai process noritētu vienmērīgi un ērti. Tas ļauj tev nekavējoties sākt braukt ar savu nākamo Toyota ar pilnīgu sirdsmieru. Lai uzzinātu vairāk, sazinies ar Toyota pārstāvniecību.

Toyota Apdrošināšana

Tu vari saņemt Toyota Apdrošināšanu visiem Toyota automobiļiem, kas ir personīgā lietošanā un jaunāki par 8 gadiem. Toyota Apdrošināšana ietver diennakts palīdzību uz ceļa un bezmaksas maiņas auto. Un, ja tavam automobilim ir nepieciešams remonts, vari būt drošs(-a), zinot, ka tas tiks veikts oficiālā Toyota remontdarbnīcā, izmantojot tikai oriģinālās rezerves daļas. Lai uzzinātu vairāk, sazinies ar Toyota pārstāvniecību.

Vienmēr pilnā hibrīda elektriskie automobiļi. Vienmēr Toyota.

Toyota pilnā hibrīda elektriskie automobiļi ietaupa degvielu un naudu, kā arī piedāvā savā klasē zemākās CO₂ emisijas. Tā kā visi mūsu pilnā hibrīda elektriskie automobiļi ir pašuzlādes, tos nav nepieciešams pievienot elektrotīklam.
Skatīt vairāk
Aprēķina piemērs
Toyota Līzinga pakalpojuma sniedzēji ir: Luminor Līzings SIA, Swedbank Līzings SIA un Citadele Leasing SIA. Ja nepieciešams, konsultējies ar bankas darbinieku. Piedāvājums no Toyota Līzings: 4,99 % + 6 mēnešu EURIBOR (05.09.2023 6 men Euribor 3,94 %) likme juridiskām personām (Piem., cena 15 000,00 €, pirmā iemaksa 10,00 %, periods: 60 mēneši, atlikusī vērtība: 20,00 %, nobraukums 100 000 km, komisija 1,5%.) Ikmēneša maksājums šajā gadījumā ir 239,92 €. Piedāvājums ir indikatīvs un var mainīties pēc pieteikuma izvērtēšanas. Līzinga kalkulatorā norādītie aprēķini ir informatīvi un var atšķirties no konkrēta piedāvājuma!