1. Jauni automobiļi
  2. GR Yaris
Ātrā atlase
Leģenda turpinās
Ritināt Izlaist
Leģenda turpinās

Jaunais Toyota GR Yaris

Izcili izstrādāts

Labākais tikko kļuvis vēl labāks. Jaunais GR Yaris, kas radīts, īstenojot nepārtrauktu uzlabojumu filozofiju "no sacīkstēm līdz ceļam", ir hečbeka klasika. Ar jaudīgu 3 cilindru dzinēju un pilnpiedziņu tas no jauna definē braukšanas prieku.

Radīts, tieši sadarbojoties ar Toyota autosporta profesionāļiem.
Inovatīva jauna astoņu pakāpju GAZOO Racing tiešās pārslēgšanas automātiskā pārnesumkārba.
Tu esi notikumu centrā.
Ožjēra (Ogier) un Rovanperes (Rovanperä) īpašie modeļi
Autosporta mantojums
Uzlabots sacīkstēs
Pateicoties gadu desmitiem ilgiem augstākā līmeņa panākumiem sacensībās un rallijā, Toyota ir spēcīgs konkurents pasaules autosportā. Kāpēc? Tāpēc, ka nav labākas vides, kurā izstrādāt jaunas tehnoloģijas un aizraujošus, jaunus automobiļus.
TOYOTA GAZOO Racing Direct automātiskā pārnesumkārba
Pārveidota sporta transmisija
TOYOTA GAZOO Racing tiešās pārslēgšanas pārnesumkārba, kas nodrošina ātru pārslēgšanu un ātrāku apļa laiku, ienes sacīkšu tehnoloģijas uz autoceļiem. Šī pārnesumkārba ar astoņiem cieši izkārtotiem pārnesumiem, kas nodrošina aizraujošu paātrinājumu, piedāvā pilnībā automātisku pārslēgšanu, kas ir perfekti pielāgota taviem nodomiem.

Pielāgojas tavam braukšanas stilam

Inteliģentā un pielāgojamā tiešās pārslēgšanas automātiskā pārnesumkārba piedāvā Normal, Eco, Custom un augstas veiktspējas Sport režīmu.

Superauto pārslēgšanas ātrums

Ātrāka pārslēgšana nozīmē ātrāku apļa laiku. GAZOO Racing jaunā tiešās pārslēgšanas automātiskā pārnesumkārba sniedz GR Yaris priekšrocības salīdzinājumā ar konkurentiem.

Braukšanas dinamika
Izstrādāts aizrautībai
Svarīgākā sacīkšu automobiļa daļa ir pilots. Jaunais GR Yaris ir izstrādāts, koncentrējoties uz vadītāju. Sākot ar šasijas uzlabojumiem un beidzot ar zemu novietotu sēdvietu — ikviena detaļa ir pilnveidota, lai radītu aizraujošu sajūtu un saikni ar automobili.

Nepārspējama veiktspēja

Šis izcilais dzinējs ir izturīgāks, ar lielāku jaudu un griezes momentu — spēcīgs visos aspektos.

Precizitāte, ko var sajust

Pateicoties izturīgākai virsbūvei, stingrākiem balstiekārtas stiprinājumiem un lielākām atsperēm, jaunais, veiklais GR Yaris sniedz izcilas izjūtas.

Uz vadītāju vērsts vadības panelis

Uz vadītāju vērstajā vadības panelī ir zemāka sēdvieta un multimediju ekrāns, kas nodrošina lielāku komfortu un kontroli.Ožjēra un Rovanperes īpašie modeļi
Izstrādāts pēc čempionu ieteikumiem
Iepazīstinām ar divām unikālām specifikācijām, ko radījušas Toyota rallija superzvaigznes. Sébastien Ogier matēti Stealth Grey GR Yaris ir ar lielu aizmugurējo spoileri, unikālu 4WD iestatījumu un zilām detaļām. Ekstravertajam Kalle Rovanperä ir īpaša grafika, sacīkšu iedvesmots aizmugurējais spārns un Donut 4WD režīms. * Ierobežota īpašo modeļu pieejamība Eiropā.
Piesakies jaunumiem
GR Yaris informācija
Jauno GR Yaris ir radījuši entuziasti entuziastiem. Ja tas atbilst tev, reģistrējies šeit, lai saņemtu aktuālākās GR Yaris ziņas un atjauninājumus.