1. Jauni automobiļi
  2. Hybrid Electric
Ātrā atlase

Labākais no abām tehnoloģijām

Ar jauno Prius Plug-in Hybrid var braukt kā ar pilnībā elektrisku transportlīdzekli daudzos ikdienas braucienos. Taču ar benzīna dzinēju Prius Plug-in Hybrid pilnībā novērš bažas par sniedzamību. Progresīvā divējādā DNS piedziņa nodrošina arī pārsteidzošu efektivitāti, jo degvielas patēriņš ir tikai 0,7 litri/100 km*.

*Kombinēts braukšanas režīms, atkarīgs no braukšanas apstākļiem un modeļa.

Kā tas darbojas?

Uzlādējamie hibrīdi mazina plaisu starp hibrīdiem un elektriskajiem akumulatora automobiļiem. Tos var darbināt tikai ar elektrību un ātri uzlādēt kā EV. Bet tiem ir arī dzinējs kā hibrīdiem, ja uzlāde nav pieejama.

Lai uzzinātu vairāk, uzklikšķini uz animācijām, kurās ir parādīts, kā darbojas Prius Plug-in Hybrid.

Kāda ir Prius Plug-in Hybrid sniedzamība?

Ar par 50 % lielāku akumulatora kapacitāti nekā iepriekš jaunais Prius Plug-in Hybrid var nobraukt vairāk nekā 72 km*, izmantojot tikai elektrību. Pilsētās, kur ātrums mēdz būt zemāks, šī sniedzamība ir vēl lielāka un var būt pietiekama ikdienas braucieniem uz darbu un mājām, neizmantojot dzinēju.

 

* Kombinēts braukšanas režīms, atkarīgs no braukšanas apstākļiem un modeļa.

Kā uzlabot sniedzamību

Kā uzlādējamais hibrīds jaunais Prius Plug-in Hybrid atalgo regulāru uzlādi ar pārsteidzošu degvielas patēriņa efektivitāti un uzlabotu elektrisko sniegumu. Tas apvieno augsta blīvuma akumulatoru ar viedu programmatūru, lai palielinātu elektrisko sniedzamību. Tādas funkcijas kā Regenerative Boost, prognostiskās efektivitātes piedziņa un Prius Plug-in Hybrid saules paneļu jumts, kā arī vienmērīga braukšana, izvairoties no strauja paātrinājuma un bremzēšanas, palīdz tev doties tālāk.