1. Jauni automobiļi
  2. Technology
Ātrā atlase

Viss svarīgais vienā mirklī

Jaunais Prius Plug-in Hybrid informē tevi tikai par svarīgo. Daudzfunkcionālais vadītāja displejs, 7 collu TFT kombimetrs, atrodas centrā un skaidri redzamā vietā, un to neaizsedz sportiskā, maza diametra stūre. Digitālais vadības panelis parāda galveno informāciju, tostarp ātrumu un atlikušo elektrisko sniedzamību, vienlaikus samazinot kustības, kas acīm jāveic, pārslēdzoties starp displeju un priekšā esošo ceļu.

Tava digitālā dzīve kustībā

Jaunā Prius Plug-in Hybrid digitālā visuma centrā ir tā multivides sistēma ar Apple CarPlay un Android Auto savietojamību. Veic zvanus, iestati navigāciju un ātri un viegli atskaņo multividi, izmantojot augstas izšķirtspējas 12,3 collu ekrānu ar intuitīvu pieskārienu un balss vadību.

Vienmēr atjaunināts

Tāpat kā tavs viedtālrunis saņem regulārus atjauninājumus, izmantojot datu savienojumu, Prius Plug-in Hybrid saņem bezvadu atjauninājumus, lai nodrošinātu, ka tev vienmēr ir pieejama jaunākā programmatūra un funkcionalitāte.

 

 

 

 

 

 

 

Perfekta redzamība

Laba redzamība ir drošas braukšanas pamatā. Digitālais spogulis ļauj tev redzēt pāri šķēršļiem vai aizmugurē sēdošajiem pasažieriem, atpakaļskata spogulī parādot kameras skatu no automobiļa aizmugures. Rezultāts? Nevainojams skats uz aizmuguri un uzlabota drošība.