Mūsu Vides izaicinājumā 2050, kas tika paziņots 2015. gadā, iekļauti seši atsevišķi „izaicinājumi”, kuri ietver visus mūsu biznesa aspektus, mūsu jauno produktu un tehnoloģiju izpēti un mūsu lomu kā pamudinātājiem, lai cilvēki un kopienas vairāk uzzinātu un uzlabotu dabisko vidi sev visapkārt.

1. izaicinājums
Jauno automobiļu nulle CO2 emisijas

Mūsu Jauno automobiļu nulles CO2 emisiju izaicinājums nozīmē līdz 2050. gadam samazināt mūsu automobiļu CO2 emisijas par 90 procentiem salīdzinājumā ar 2010. gada līmeni.

Lai to panāktu, mēs padarīsim efektīvākus mūsu automobiļu modeļus ar tradicionālajām piedziņām un veicināsim nākamās paaudzes automobiļu izstrādi, kas nodrošinās zemu vai nulli oglekļa emisiju, tostarp hibrīdus, uzlādējamos (plug-in) hibrīdus, elektroautomobiļus un degvielas šūnu automobiļus.

Automobiļi, kuros tiek izmantotas tīrākas alternatīvās degvielas, radīs pārmaiņas tikai tad, ja sabiedrība tos izmantos lielā skaitā, tāpēc mēs strādāsim pie tā, lai padarītu tos plaši pieejamus, un veicināsim infrastruktūras izveidi, piemēram, uzpildes stacijas un uzlādes punktus, kas atvieglos šo automobiļu izmantošanu.

2. izaicinājums
Kalpošanas cikla nulle CO2 emisijas

Ar mūsu Kalpošanas cikla nulles CO2 emisiju izaicinājumu mēs vēlamies darīt vēl vairāk, nekā tikai samazināt CO2 emisijas, kas rodas automobiļu ražošanas un izmantošanas laikā.

Mēs vēlamies izskaust oglekļa emisijas no mūsu izmantoto materiālu un detaļu ražošanas, no mūsu loģistikas procesiem un pārstrādes metodēm, kas tiek izmantotas, automobiļiem sasniedzot kalpošanas cikla beigas.

Lai to panāktu, mēs strādāsim pie videi draudzīgāku automobiļu dizainiem, kuros izmantots mazāk oglekli radošu izejmateriālu un mazāk detaļu. Mēs biežāk izmantosim biomateriālus no atjaunojamiem avotiem un padarīsim savus automobiļus vieglāk izjaucamus un pārstrādājamus.

3. izaicinājums
Ražotņu nulles CO2 emisijas

Automobiļi rada CO2 emisijas ne tikai tad, kad jūs ar tiem braucat. Kaitīgie izmeši rodas arī automobiļu ražošanas laikā mūsu ražotnēs.

Lai palīdzētu ierobežot klimata izmaiņas, mēs esam izveidojuši stratēģiju, kā sasniegt nulli CO2 emisiju savās ražotnēs, koncentrējoties uz mūsu izmantoto tehnoloģiju uzlabošanu un pārejot uz alternatīvajiem enerģijas iegūšanas avotiem.

Mēs racionalizēsim savus ražošanas procesus, padarot tos īsākus, tādējādi samazinot radīto CO2 apjomu. Mēs padarīsim energoefektīvākas ražošanas ēkas un sāksim izmantot atjaunojamās enerģijas avotus, piemēram, saules un vēja enerģiju, kā arī zema oglekļa satura enerģiju, piemēram, ūdeņraža enerģiju.

4. izaicinājums
Ūdens izmantojuma samazināšana un optimizēšana

Pasaulē pieprasījums pēc ūdens strauji pieaug, tāpēc ir vitāli svarīgi taupīt ūdens resursus, samazinot ūdens patēriņu ražošanas procesos, kā arī pēc iespējas vairāk izmantojot to atkārtoti.

Savās ražotnēs mēs esam sākuši izmantot lietus ūdeni, tādējādi samazinot ūdens daudzumu, ko mūsu ražotnes saņem no gruntsūdeņiem vai ūdensapgādes tīklā. Mēs esam izstrādājuši arī attīrīšanas metodes, lai mūsu izmantoto ūdeni varētu lietot atkārtoti vai droši izvadīt vietējā ūdensapgādes tīklā.

Tā kā ūdens vide dažādos pasaules reģionos, kur mēs strādājam, ievērojami atšķiras, mēs parūpēsimies, lai tiktu ieviesti pasākumi, kas vislabāk atbilst vietējām vajadzībām.

5. izaicinājums
Uz pārstrādi balstītas sabiedrības un sistēmu izveidošana

Pieaugošais iedzīvotāju skaits, ekonomiskā izaugsme un vēlme pēc ērtāka dzīvesveida rada aizvien pieaugošu spiedienu uz dabas resursiem, kā arī vairāk atkritumu.

Mēs vēlamies palīdzēt veidot ideālu, uz resursiem un to pārstrādi balstītu sabiedrību, darbojoties četrās galvenajās jomās: biežāk izmantojot dabai draudzīgus, ekoloģiskus materiālus; konstruējot un izmantojot ilgāk kalpojošas detaļas; izstrādājot efektīvākas un rūpīgākas pārstrādes tehnoloģijas; jauno automobiļu ražošanā izmantojot vairāk to materiālu, kas atgūti no nolietotajiem automobiļiem.

Mums jau ir vairāk nekā 40 gadu ideju un inovāciju pieredze šajā jomā, un mēs esam apņēmušies sasniegt vēl labākus rezultātus nākotnē.

6. izaicinājums
Nākotnes sabiedrības, kas ir harmonijā ar dabu, izveidošana

Lai saglabātu un uzlabotu mūsu līdzāspastāvēšanu ar dabu, mums ir jāsaglabā mūsu meži un citas daudzveidīgās ekosistēmas.

Mēs vadām projektus – lielus un mazus – visā pasaulē, visos mūsu organizācijas līmeņos, lai atbalstītu mūsu mērķi „bagātināt kopienu dzīves”, organizējot mežu atjaunošanu un koku stādīšanu, zaļo zonu izveidošanu pilsētās un citas vides iniciatīvas gan mūsu ražotņu teritorijās, gan ārpus tām.

Iegūtās atziņas mēs izmantosim, lai aktīvi piedalītos vides izglītības uzlabošanā un apzinātības veidošanā un palīdzētu radīt sabiedrību, kur cilvēki dzīvo harmonijā ar dabas pasauli.

Uzzināt vairāk

Toyota palīdz palīgiem Toyota palīdz palīgiem Līdz šī gada beigām Toyota īpašniekiem, kas ir pirmās nepieciešamības pakalpojumu jomas darbinieki cīņā ar COVID-19, Toyota piedāvā bezmaksas 24/7 palīdzību uz ceļa. Medicīnas, policijas un glābšanas dienestu darbinieki var saņemt palīdzību, piemēram, ja auto ir iekļuvis negadījumā utt. Toyota un pārstāvniecību sniegtā informācija saistībā ar Covid-19 Toyota un pārstāvniecību sniegtā informācija saistībā ar Covid-19 Mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka visi mūsu pakalpojumi ir pieejami pat pašreizējā ārkārtējā situācijā. Tomēr lūdzam ņemt vērā, ka Toyota pārstāvniecību darba laiks un piedāvātie pakalpojumi var atšķirties. WLTP: jauni degvielas ekonomijas un emisiju testi WLTP: jauni degvielas ekonomijas un emisiju testi Vispasaules harmonizētā vieglo automobiļu testu procedūra (WLTP) ir ieviesta, lai patērētājiem sniegtu reālistiskāku izpratni par automobiļa emisijām un degvielas ekonomiju. TOYOTA GAZOO Racing TOYOTA GAZOO Racing No sacīkšu trasēm līdz rallija posmiem, visā pasaulē ir neskaitāmi daudz autosporta pasākumu, kas sajūsmina līdzjutējus, un tagad mēs visas Toyota autosporta aktivitātes visā pasaulē esam apvienojuši zem viena nosaukuma: TOYOTA GAZOO Racing.
Mēs izmantojam vietnes sīkdatnes

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu lietotāja ērtības mūsu vietnē, sniegtu trešo personu pakalpojumus un rīkus, palīdzētu mums izprast un uzlabot vietnes darbību, kā arī reklāmas vajadzībām.

Mēs iesakām iespējot visas šīs sīkdatnes, bet, ja tam nepiekrīti, vari viegli tās mainīt, noklikšķinot uz sīkdatņu iestatījumu opcijas zemāk. Pilna informācija ir pieejama mūsu sīkdatņu politikā.