Toyota Baltic AS vides principi

Ceļā uz Toyota vides izaicinājumu 2050. gadam

Toyota mērķis ir izstrādāt un popularizēt ilgtspējīgas mobilitātes tehnoloģijas, kas nodrošinātu harmonisku vides un ekonomikas līdzāspastāvēšanu.

Mūsu ilgtermiņa vides aizsardzības mērķu pamatā ir Toyota vides izaicinājums 2050. gadam, kas aptver visus mūsu uzņēmējdarbības aspektus, ne tikai automobiļus. Toyota tas ietver visu automobiļu ražošanas procesu, automobiļu detaļu iegūšanu no piegādātājiem, loģistiku, pārdošanu un mārketingu, tehnisko apkopi un darbības pēc kalpošanas laika beigām, kas tiek pastāvīgi pilnveidotas, lai radītu labāku pasauli un ilgtspējīgu nākotni.

Mēs apņemamies nākamajās desmitgadēs spert jaunus un drosmīgus soļus, lai likvidētu ietekmi uz vidi un radītu pozitīvus ieguvumus attiecībā uz vidi tādās jomās kā dzīves cikla emisijas, emisijas no mūsu ražotnēm, ūdens un enerģijas izmantošana un daudzas citas.

Sudraba līmeņa korporatīvā atbildība

Toyota Baltic ir piešķirts sudraba līmenis korporatīvās atbildības jomā.
Sudraba līmeņa kvalitātes zīme uzņēmumam tiek piešķirta trešo reizi, un tas kopš 2012. gada piedalās atbildīgas uzņēmējdarbības forumā.
Kā atbildīgs uzņēmums Toyota Baltic novērtē apkārtējo vidi un pieliek pūles, lai dotu ieguldījumu vietējā sabiedrībā un veicinātu ilgtspējīgas domāšanas veidu.

Responsible Business Index Silver Level 2020 logo
Zaļā enerģija

Toyota Baltic birojs Tallinā ir saņēmis zaļās enerģijas sertifikātu. A enerģijas klases ēkā ir arī efektīvi saules paneļi, un apmēram 75% no ēkā patērētā ūdens tiek iegūti no lietus ūdens.

EKOenerģijas logotips
ISO 14001

Toyota Baltic AS vides vadības sistēma ir sertificēta atbilstoši ISO 14001 kopš 2006. gada, 2012. gadā sertificēšana tika attiecināta arī uz pārstāvniecībām.
Pēdējā sertificēšana bija 2018. gadā, sertifikāts ir spēkā līdz 12.04.2021.

ISO 14001 sertifikaadi logo

Uzzināt vairāk

Toyota palīdz palīgiem Toyota palīdz palīgiem Līdz šī gada beigām Toyota īpašniekiem, kas ir pirmās nepieciešamības pakalpojumu jomas darbinieki cīņā ar COVID-19, Toyota piedāvā bezmaksas 24/7 palīdzību uz ceļa. Medicīnas, policijas un glābšanas dienestu darbinieki var saņemt palīdzību, piemēram, ja auto ir iekļuvis negadījumā utt. Toyota un pārstāvniecību sniegtā informācija saistībā ar Covid-19 Toyota un pārstāvniecību sniegtā informācija saistībā ar Covid-19 Mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka visi mūsu pakalpojumi ir pieejami pat pašreizējā ārkārtējā situācijā. Tomēr lūdzam ņemt vērā, ka Toyota pārstāvniecību darba laiks un piedāvātie pakalpojumi var atšķirties. WLTP: jauni degvielas ekonomijas un emisiju testi WLTP: jauni degvielas ekonomijas un emisiju testi Vispasaules harmonizētā vieglo automobiļu testu procedūra (WLTP) ir ieviesta, lai patērētājiem sniegtu reālistiskāku izpratni par automobiļa emisijām un degvielas ekonomiju. TOYOTA GAZOO Racing TOYOTA GAZOO Racing No sacīkšu trasēm līdz rallija posmiem, visā pasaulē ir neskaitāmi daudz autosporta pasākumu, kas sajūsmina līdzjutējus, un tagad mēs visas Toyota autosporta aktivitātes visā pasaulē esam apvienojuši zem viena nosaukuma: TOYOTA GAZOO Racing.
Mēs izmantojam vietnes sīkdatnes

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu lietotāja ērtības mūsu vietnē, sniegtu trešo personu pakalpojumus un rīkus, palīdzētu mums izprast un uzlabot vietnes darbību, kā arī reklāmas vajadzībām.

Mēs iesakām iespējot visas šīs sīkdatnes, bet, ja tam nepiekrīti, vari viegli tās mainīt, noklikšķinot uz sīkdatņu iestatījumu opcijas zemāk. Pilna informācija ir pieejama mūsu sīkdatņu politikā.