Toyota Baltic AS vides principi

Ceļā uz Toyota vides izaicinājumu 2050. gadam

Toyota mērķis ir izstrādāt un popularizēt ilgtspējīgas mobilitātes tehnoloģijas, kas nodrošinātu harmonisku vides un ekonomikas līdzāspastāvēšanu.

Mūsu ilgtermiņa vides aizsardzības mērķu pamatā ir Toyota vides izaicinājums 2050. gadam, kas aptver visus mūsu uzņēmējdarbības aspektus, ne tikai automobiļus. Toyota tas ietver visu automobiļu ražošanas procesu, automobiļu detaļu iegūšanu no piegādātājiem, loģistiku, pārdošanu un mārketingu, tehnisko apkopi un darbības pēc kalpošanas laika beigām, kas tiek pastāvīgi pilnveidotas, lai radītu labāku pasauli un ilgtspējīgu nākotni.

Mēs apņemamies nākamajās desmitgadēs spert jaunus un drosmīgus soļus, lai likvidētu ietekmi uz vidi un radītu pozitīvus ieguvumus attiecībā uz vidi tādās jomās kā dzīves cikla emisijas, emisijas no mūsu ražotnēm, ūdens un enerģijas izmantošana un daudzas citas.

Sudraba līmeņa korporatīvā atbildība

Toyota Baltic ir piešķirts sudraba līmenis korporatīvās atbildības jomā.
Sudraba līmeņa kvalitātes zīme uzņēmumam tiek piešķirta trešo reizi, un tas kopš 2012. gada piedalās atbildīgas uzņēmējdarbības forumā.
Kā atbildīgs uzņēmums Toyota Baltic novērtē apkārtējo vidi un pieliek pūles, lai dotu ieguldījumu vietējā sabiedrībā un veicinātu ilgtspējīgas domāšanas veidu.

Responsible Business Index Silver Level 2020 logo
Zaļā enerģija

Toyota Baltic birojs Tallinā ir saņēmis zaļās enerģijas sertifikātu. A enerģijas klases ēkā ir arī efektīvi saules paneļi, un apmēram 75% no ēkā patērētā ūdens tiek iegūti no lietus ūdens.

EKOenerģijas logotips
ISO 14001

Toyota Baltic AS vides vadības sistēma ir sertificēta atbilstoši ISO 14001 kopš 2006. gada, 2012. gadā sertificēšana tika attiecināta arī uz pārstāvniecībām.
Pēdējā sertificēšana bija 2018. gadā, sertifikāts ir spēkā līdz 12.04.2021.

ISO 14001 sertifikaadi logo

Uzzināt vairāk

Kāpēc izvēlēties ūdeņradi  —svarīgs degvielas veids mūsu nākotnei Kāpēc izvēlēties ūdeņradi  —svarīgs degvielas veids mūsu nākotnei Uzzini vairāki par ūdeņraža galvenajām priekšrocībām un bieži uzdotajiem jautājumiem par šo degvielas avotu. Ūdeņraža degvielas šūnu elektriskie automobiļi Ūdeņraža degvielas šūnu elektriskie automobiļi Ar ātru degvielas uzpildi un braukšanas diapazonu virs 500 km mūsu novatoriskie ar ūdeņradi darbināmie degvielas šūnu elektromobiļi nodrošina tīru, pārliecinošu sniegumu bez emisijām, izņemot ūdeni. Toyota elektriskie automobiļi Toyota elektriskie automobiļi Mēs lepojamies, ka esam elektrifikācijas jomas līderi. Mēs strādājam pie vispilnīgākā elektrisko automobiļu klāsta, plānojot līdz 2025. gadam laist tirgū 40 jaunus vai uzlabotus elektriskos automobiļus. Tālāk par nulli. Nulles emisijas — Toyota ceļš pretī labākai pasaulei Tālāk par nulli. Nulles emisijas — Toyota ceļš pretī labākai pasaulei Mēs esam apņēmušies veicināt labāku sabiedrību un pasauli, kas dodas tālāk par emisijām un ierobežojumiem. Pasauli, kurā neviens un nekas netiek atstāts aiz muguras un kurā cilvēki izbauda pārvietošanās brīvību.