Robeža ir debesis

Mūsu centieni augsta rezultāta sasniegšanai WRC

Pēc 2018. gadā izcīnītā FIA pasaules rallija čempiona titula un devīzes VISU PAR UZVARU iedvesmota, TOYOTA GAZOO Racing Pasaules Rallija komanda 2019. gadā izaicinās sevi ar jaunu uzbrukumu visiem trim čempionāta tituliem.

Labākais treniņu laukums

Episki lēcieni, sensacionālās sāsnslīdes un šaušalīgi maksimālie ātrumi WRC padara par labāko automašīnas testa vietu. Pēc 17 gadiem mēs esam izsalkušāki nekā jebkad agrāk pēc cīņas pasaules ekstremālākajos ceļos un sava mērķa sasniegšanas — radīt arvien labākas automašīnas visiem.

“Šis ir rezultāts visiem komandas lielajiem centieniem,
un es esmu pārliecināts, ka šī veiksme tikai motivēs
mūs visus uzlabot sniegumu 2019. gadā”
Tomijs Mekinens
(Komandas vadītājs)

Dzimis darbībai

Yaris WRC ir jaunās paaudzes Pasaules rallija automobilis, kas ietver augstas veiktspējas dzinēju, viedo 4WD sistēmu un smalki noregulētu aerodinamiku. Sekojot nesenajiem čempionāta panākumiem 2018. gadā un bruņojies ar divu gadu sīvās konkurences pieredzi, 2019. gada Yaris WRC ir gatavs parādīt maksimumu pasaules prasīgākajos rallija posmos.

/

/
Dzinējs:
1.6 litri, 4 cilindri rindā, tiešā iesmidzināšana.
/
Maksimālā jauda:
Vairāk kā 380 Zs - gandrīz divreiz vairāk jaudas kā Yaris GRMN hečbekam
/
Maksimālais ātrums:
201 km/h (īpaša attiecība) – pielāgots neticamam paātrinājumam un reakcijai
/
Aerodinamika:
Jauni priekšējie bamperi un spārni palielina piespiedējspēku un aerodinamiku

Visi ceļi ved uz pilnveidošanos

Tarmac

Sarežģīti līkumi, nežēlīgi ceļi un izturīgas cietās riepas. Pazeminātā balstiekārta ir neaizstājama tādiem liela ātruma pasākumiem kā “Tour de Corse”.

Gravel

Izdangāti ceļi, akmeņainas takas un virkne ar dažāda sastāva riepām. Paaugstinātā grants ceļu balstiekārta ir ļoti svarīga tādiem karsta laika pasākumiem kā “Rally Mexico”.

Sniegs

Sasaluši ceļi, sniega kupenas un radžotas riepas. Vājas saķeres seguma balstiekārtas uzstādīšana ir būtiska aukstas ziemas sacensībām, piemēram “Rally Sweden”.

/

Yaris GRMN: No rallija līdz ielai

Ierobežotās sērijas Yaris GRMN ielas automašīna, dzimusi ar rallija DNS, testēta un pilnveidota Nirburgringas trasē, tā atjauno pagātnes karsto hečbeku garu. Yaris GRMN, apvienojot jaudu, precizitāti un veiktspēju, atjauno pagātnes karsto hečbeku garu.

Atklāj Yaris GRMN

Iepazīsties ar komandu

Četrkārtējā pasaules čempiona Tomija Mekinena vadībā TOYOTA GAZOO Racing Pasaules rallija komandas ātrais un pieredzējušais sastāvs ir gatavs sevi izaicināt 2019. gadā.

/
Akio Tojoda

Komandas priekšsēdētājs

/
Tomijs Mekinens

Komandas vadītājs

/
Automobilis #7

Pilots: Jari Mati Latvala

Valsts: Somija

WRC starti: 197

Lielākie sasniegumi: Pirmā WRC uzvara Rally Sardinia (2017.)

/
Automobilis #7

Stūrmanis: Mika Antila

Valsts: Somija

WRC starti: 208

Lielākie sasniegumi: WRC vicečempions (2010., 2014. & 2015.)

/
Automobilis #8

Pilots: Ots Tenaks

Valsts: Igaunija

WRC stari: 94

Lielākie sasniegumi: 3. vieta Pasaules rallija čempionātā (2017. & 2018.)

/
Automobilis #8

Stūrmanis:Martins Jerveoja

Valsts: Igaunija

WRC starti: 65

Lielākie sasniegumi: 3. vieta Pasaules rallija čempionātā (2017. & 2018.)

/
Automobilis #9

Pilots: Kriss Mīke

Valsts: Lielbritānija

WRC starti: 54

Lielākie sasniegumi: 5. vieta Pasaules rallija čempionātā (2015.)

/
Automobilis #9

Stūrmanis: Sebastjans Māršals

Vasts: Lielbritānija

WRC starti: 18

Lielākie sasniegumi: 7. vieta Pasaules rallija čempionātā (2015.)

Vairāk no TOYOTA GAZOO Racing

Jo izturīgāks, jo labāk: Toyota Dakaras rallijā Jo izturīgāks, jo labāk: Toyota Dakaras rallijā Autosporta ekstrēmajos apstākļos mēs radām jaunas tehnoloģijas un, stājoties pretī visbargākajiem izaicinājumiem, rodam jaunus risinājumus un jaunus veidus, kā kļūt vēl labākiem. Un ir vienas sacensības, kurās šī vīzija izpaužas visvairāk: Dakaras rallijs. Šeit daudz svarīgāka ir kvalitāte, izturība un uzticamība. TOYOTA GAZOO Racing gatavi uzvarai 2017. gadā TOYOTA GAZOO Racing gatavi uzvarai 2017. gadā TOYOTA GAZOO Racing piedalīsies FIA Pasaules izturības čempionāta (WEC) 2017. gada sezonā ar hibrīda sacensību automobili TS050 HYBRID. Jaunais Yaris sajūsmina Ženēvu! Jaunais Yaris sajūsmina Ženēvu! Gluži piemēroti vienai no Eiropas dārgākajām pilsētām, Toyota Ženēvas automobiļu izstādes apmeklētājiem piedāvā veselu bagātību dažādu jaunumu. No pirmā skatiena uzmešanas dinamiskajam jaunajam Yaris, tā karstajam brālim GRMN un radikālajam urbānajam i-TRIL konceptautomobilim līdz tīksmināšanās mirkļiem par jaunākajām TOYOTA GAZOO Racing tehnoloģijām – Ženēvas Starptautiskā automobiļu izstāde ir vieta, kur jāatrodas ikvienam Toyota fanam. Toyota ir pārdotākais automobiļu zīmols Baltijas valstīs Toyota ir pārdotākais automobiļu zīmols Baltijas valstīs Toyota 2016. gadā Igaunijā, Latvijā un Lietuvā ir pārdotākais automobiļu zīmols – ar 8397 pārdotiem automobiļiem.
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: