1. Jauni automobiļi
 2. Toyota C-HR
Ātrā atlase

Izcilas funkcijas standartaprīkojumā

Toyota C-HR, kas ir pielāgots pilsētai un ārpus tās, var lepoties ar iespaidīgām pamatfunkcijām, kas ir gatavas jebkurai situācijai.

arrow right
arrow left
 • Jaunais, izteiksmīgais Toyota C-HR

  Drosmīgs, bet kompakts — to nav iespējams aizmirst

 • Personalizēta lietotāja pieredze

  Piemērots pilsētai, pielāgots tavam stilam

 • Inovatīvs un ilgtspējīgs

  Hibrīds, kas ir ilgtspējīgs ikkatrā detaļā

 • Elektrificēts un elektrizējošs

  Iedvesmojoša veiktspēja un neparasta veiklība

 • Inovatīvas drošības tehnoloģijas

  Visaptverošas drošības sistēmas nodrošina tavu un apkārtējo drošību

 • Izmēri, kas piemēroti pilsētai

  Garums 4360 mm Platums 1830 mm Augstums 1570 mm

 • Plašs salons pilsētas dzīvesveidam

  Noloki aizmugurējos sēdekļus, lai palielinātu kravas tilpumu līdz 1076 m3 (VDA)

 • Visaptveroša garantija, pilnīga aizsardzība

  Toyota Relax garantija - uz līdz 10 gadiem

POST https://aph-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/grade-selector/lv/lv?modelId=6c193d6b-514c-436f-ab43-654d97e601d8

Read timed out

Jaunais Toyota C-HR 1.8 Hybrid Style Plus

Īpašs modelis ierobežotā daudzumā un par īpašu cenu – no 32 600 €
Rīkojies tagad

Ziemas riteņi par īpašu cenu un līzinga likme 0,99% + 3 mēnešu EURIBOR

Rīkojies tagad
 • PLUG-IN HYBRID 220

  Piedziņa
  Uzlādējamais elektriskais hibrīds
  Jauda
  223 DIN ZS
  Patēriņš
  0.9 l/100 km*
  CO₂
  19 g/km*
  Paātrinājums no 0 līdz 100 km/h (sekundes)
  7.4 sekundes
  Piedziņa
  Priekšējā piedziņa
  Pārnesumkārba
  e-CVT
  * Kombinētais cikls. 
 • HYBRID 200

  Piedziņa
  Hibrīds
  Jauda
  197 DIN ZS
  Patēriņš
  4.8–5.2 l/100 km*
  CO₂
  108–117 g/km*
  Paātrinājums no 0 līdz 100 km/h (sekundes)
  8.1 sekundes
  Piedziņa
  Pilnpiedziņa
  Pārnesumkārba
  e-CVT
  * Kombinētais cikls. 

Toyota lādētāji

Apskatīt tuvāk

Toyota lādētāji

Apskatīt tuvāk

Biežāk uzdotie jautājumi

Elektrificēta jauda: atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem

Toyota aizsāka hibrīdu revolūciju pirms vairāk nekā 25 gadiem un turpina virzīties uz pasauli ar zemākām emisijām. Hibrīdi apvieno elektrisko piedziņu ar jaudīgiem benzīna dzinējiem, nodrošinot izcilu veiktspēju un ērtības.

Hibrīdos un uzlādējamajos hibrīdos ir izmantotas līdzīgas tehnoloģijas, taču ar būtisku atšķirību. Abi nevainojami pārslēdzas starp diviem enerģijas avotiem — efektīvu benzīna dzinēju un pašuzlādes hibrīda akumulatoru, taču uzlādējamajiem hibrīdiem ir lielākas ietilpības akumulators, nodrošinot lielāku elektroauto funkcionalitāti

Jaunais Toyota C-HR Plug-in Hybrid var nobraukt līdz pat 66 km* elektriskajā režīmā — neradot emisijas. Ja akumulators garāka brauciena laikā izlādējas, automobilis nemanāmi pārslēdzas atpakaļ uz hibrīda režīmu, kombinējot benzīna un atjaunotās akumulatora enerģijas padevi, lai tevi nogādātu līdz galamērķim. 

 

* WLTP dati

Uzlādējamie hibrīdi var palīdzēt ietaupīt naudu dažādos veidos. Ar pilnībā uzlādētu akumulatoru pašuzlādes hibrīdi var nobraukt līdz pat 100 km, patērējot tikai 1 litru degvielas. Zems uzlādējamo hibrīdu radīto CO2 emisiju līmenis bieži vien nozīmē arī ceļa nodokļa un uzņēmumu automobiļu nodokļa atlaides, kā arī atbrīvojumu no maksas par iebraukšanu pilsētas centrā. Turklāt, pateicoties mazākai detaļu, piemēram, bremžu kluču un disku, nodiluma pakāpei, arī to apkope var būt lētāka.

Toyota uzlādējamo hibrīdu akumulatori ir izstrādāti tā, lai tie kalpotu visu automobiļa ekspluatācijas periodu. Papildus sirdsmieram, katram akumulatoram ir 5  gadu vai 100 000 km* garantija, kas — ar ikgadēju hibrīda sistēmas pārbaudi — pagarina akumulatora kalpošanas ilgumu līdz pat 10 gadiem. Kad akumulatora kalpošanas laiks ir beidzies, Toyota apmaiņas shēma garantē drošu un atbildīgu tā utilizāciju.

 

*Atkarībā no tā, kas iestājas pirmais

Biežāk uzdotie jautājumi

Elektrificēta jauda: atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem

Toyota aizsāka hibrīdu revolūciju pirms vairāk nekā 25 gadiem un turpina virzīties uz pasauli ar zemākām emisijām. Hibrīdi apvieno elektrisko piedziņu ar jaudīgiem benzīna dzinējiem, nodrošinot izcilu veiktspēju un ērtības.

Hibrīdautomobiļi, kas nemanāmi pārslēdzas starp iekšdedzes dzinēju un efektīvu elektrisko piedziņu, ietver divus enerģijas avotus: benzīna dzinēju un elektromotoru.

Hibrīdi var izmantot elektroenerģiju, lai uzsāktu kustību un pat brauktu ar ātrumu līdz 50 km/h. Toyota hibrīdi ir pašuzlādējoši, un, kad akumulators izlādējas, dzinēja liekā jauda to atkal uzlādē.

Hibrīdiem ir novatoriska, pašuzlādes akumulatora tehnoloģija. Tos dēvē par "hibrīda-elektriskajiem" automobiļiem, jo tiem ir divi enerģijas avoti. Tas nozīmē, ka atšķirībā no pilnībā elektriskiem automobiļiem un uzlādējamiem hibrīdiem tie nav jāpievieno strāvas avotam, lai uzlādētu akumulatoru.

Toyota hibrīdos izmantotā novatoriskā akumulatoru tehnoloģija ir izstrādāta tā, lai tā kalpotu visu automobiļa ekspluatācijas laiku. Patiesībā automobilim nav dažu mehānisko elementu, piemēram, sajūga, ģeneratora un startera motora, un tas vēl vairāk samazina neparedzētu izmaksu risku nākotnē. Turklāt visiem hibrīda komponentiem, tostarp hibrīda akumulatoram, tiek piešķirta Toyota 5 gadu/100 000 km* garantija, ja tie ir iegādāti jauni. 

 

* Atkarībā no tā, kas tiek sasniegts ātrāk.

Ir trīs hibrīdu veidi: daļējie hibrīdi, pašuzlādes hibrīdi un uzlādējamie hibrīdi. Daļējie hibrīdi izmanto elektromotoru tikai kā papildinājumu dzinējam paātrinājuma un ripošanas laikā — elektromotors pats par sevi nevar darbināt automobili. Pilnais jeb pašuzlādes Toyota hibrīds var izmantot tikai elektrisko enerģiju līdz pat 80 % pilsētas braucienu un braucot ar ātrumu līdz 50 km/h. Uzlādējamie hibrīdi darbojas tāpat kā hibrīdi, taču tiem ir lielākas ietilpības akumulators, nodrošinot lielāku elektroauto funkcionalitāti.

* Piedāvājums attiecas uz automobiļiem, kas reģistrēti pilnvarotā Toyota pārstāvniecībā līdz 30.09.2024., vai kamēr ir pieejami akcijas automobiļi.

Toyota C-HR: Piemērs operatīvajam līzingam (noma). Toyota Līzings piedāvā operatīvā līzinga (nomas) iespēju sadarbībā ar SIA Citadele Leasing.
Aprēķina piemērs: Aprēķins veikts automobilim ar cenu 35 450 €, ieskaitot PVN, pirmo iemaksu 15% (5317.50 €), komisijas maksu par līguma noformēšanu 1,50% no auto vērtības (531.75 €), atlikušo vērtību 40% (14 180€) pēc 60 mēnešiem un 100 000 km nobraukuma limitu līguma termiņa beigās un procentu likmi 0.99% + 3 mēnešu EURIBOR (3.909%, fiksēts 31.12.2023), kas kopā sastāda 4.899%. Minētajā piemērā ikmēneša operatīvā līzinga (nomas) maksājums ar līguma termiņu 60 mēneši ir 361 €, ieskaitot PVN. Papildu nosacījums – klientam visā operatīvā līzinga (nomas) līguma darbības laikā jānodrošina automobiļa KASKO apdrošināšana. Piedāvājums spēkā ierobežotam automobiļu skaitam. Attiecas uz visiem Toyota Līzinga nodrošinātājiem. Aprēķins veikts pamatojoties uz Citadele Līzinga piemēru.

Toyota C-HR Plug-in Hybrid: Piemērs operatīvajam līzingam (noma). Toyota Līzings piedāvā operatīvā līzinga (nomas) iespēju sadarbībā ar SIA Citadele Leasing.
Aprēķina piemērs: Aprēķins veikts automobilim ar cenu 44 200€, ieskaitot PVN, pirmo iemaksu 15% (6630 €), komisijas maksu par līguma noformēšanu 1.50% no auto vērtības (663€), atlikušo vērtību 40% (17 680€) pēc 60 mēnešiem un 100 000 km nobraukuma limitu līguma termiņa beigās un procentu likmi 0.99% + 3 mēnešu EURIBOR (3.892%, fiksēts 31.03.2024), kas kopā sastāda 4.88%. Minētajā piemērā ikmēneša operatīvā līzinga (nomas) maksājums ar līguma termiņu 60 mēneši ir 449.83 €, ieskaitot PVN. Papildu nosacījums – klientam visā operatīvā līzinga (nomas) līguma darbības laikā jānodrošina automobiļa KASKO apdrošināšana. Piedāvājums spēkā ierobežotam automobiļu skaitam. Attiecas uz visiem Toyota Līzinga nodrošinātājiem. Aprēķins veikts pamatojoties uz Citadele Līzinga piemēru.

Funkcijas ir atkarīgas no izvēlētā aprīkojuma līmeņa.
Cenā ir iekļauta lētākā krāsa.