Piesakies testa braucienam
Konfigurē savu Toyota
Toyota īpašie piedāvājumi
Toyota e-brošūras
Piesakies servisa apmeklējumam

C-HR

HIBRĪDS ARĪ PIEEJAMS

Atstāj ikdienišķo pagātnē

Cena no 18 900 €
 • Nekā ikdienišķa

  Jaunais Toyota C-HR apvieno strauju, dinamisku izskatu ar plūstošām līnijām un platu virsbūvi. Rezultāts? Ārējais dizains, kas rada iespaidu, ka automobilis traucas uz priekšu, pat ja tas nekustas.

 • Nevainojama hibrīda veiktspēja

  Piesaistošs, dinamisks un ārkārtīgi efektīvs — vēl nebijuša līmeņa hibrīda veiktspēja. Ar trim pieejamiem piedziņas veidiem tas nodrošina nevainojamu un vienmērīgu braucienu neatkarīgi no apstākļiem. Bet, ja galvenais ir jauda, 2,0 litru Hybrid Dynamic Force (M20A-FXS) piedziņai tās ir pietiekami.

 • Pilsētas ainavai radīts apvidus auto

  Toyota C-HR ir kā radīts pilsētai — tā izveicība un teicamā manevrēšanas spēja padara to ideāli piemērotu šaurām vietām. Ar kopējo garumu mazāk nekā 4,4 metri un 10,4 metru pilnu apgriešanās loku, pārvietošanās pilsētas centrā nekad nav bijusi tik vienkārša.

 • Nekādu kompromisu

  Izbaudi pilnīgu sirdsmieru, zinot, ka Tava Toyota vienmēr par Tevi parūpēsies. Izmantojot viedās funkcijas, kas palīdz dažādās situācijās, piemēram, aklo zonu monitoru un sadursmes novēršanas sistēmu ar gājēju noteikšanas funkciju, ir patīkami apzināties, ka Tu, Tavi pasažieri un citi satiksmes dalībnieki vienmēr būs drošībā.

  Apskatīt drošības funkcijas

Izaicini vispārpieņemto

Izcelies pasaulē, kurā ir tik daudz ikdienišķā, pārkāp ierastās robežas un uzticies neparastajam. Toyota C-HR šķautņainais dizains izceļ tā dinamiku, savukārt, spēcīgā jauda un izcilā veiktspēja padara to par neatkārtojamu SUV. Izbaudi ikdienas piedzīvojumus jaunajā Toyota C-HR.

Ceļš pieder Tev

Pateicoties skulpturālajai, šķautņainajai ārienei, Toyota C-HR siluetu nevar sajaukt ar nevienu citu automobili. Tā platā virsbūve un progresīvais dizains veido dinamisku koptēlu, savukārt, augstās kvalitātes apdare liek skatieniem pakavēties un piešķir Toyota C-HR atšķirīgu attieksmi.

 • Pamodini pilsētu

  No pārveidotās priekšējās daļas līdz jaunam aizmugurējo lukturu dizainam C-HR ir tikpat elegants, cik tas ir atšķirīgs un izsmalcināts. Tas ir moderns automobilis, kas radīts, lai izjauktu ikdienišķo. Atklāj katru tā šķautni un izpēti katru dinamiskā eksterjera detaļu. Tas noteikti neliks vilties.

 • Izbaudi mirkli

  Tavs skatiens spēj novērtēt labu dizainu un dzirde — labu mūziku, tādēļ jaunais Toyota C-HR ir izstrādāts tā, lai sniegtu baudu visām maņām. Ar sēdekļiem, kas ideāli pielāgojas lietotājam, dimanta formas rakstu, kas piešķir augstas kvalitātes akcentu, un JBL audio sistēmu, kas ļauj baudīt izcilu skaņu, lai kur tu dotos; šis ir SUV, kas ir jāizbauda.

 • Iekaro ceļu

  Nākamā līmeņa hibrīda pieredze ir šeit. Ar tūlītēju jaudu, atsaucīgu paātrinājumu un izcilu efektivitāti šis ir hibrīds, kas izaicina pierasto. Pateicoties vieglajai vadāmībai, Toyota C-HR ir pilsētas SUV, kas iekaro katru ceļu un dara to gaumīgi.

Esi atšķirīgs

Toyota C-HR apvieno gan modernu ārieni, gan būtību. Tā izskats aizrauj ar plūstošu un dinamisku eksterjeru, tā iekšiene pārsteidz ar unikālu, augstas kvalitātes interjeru, un tā veiktspēju nodrošina jauna 2,0 l Dynamic Force Hybrid piedziņa. Tas ir īsts pilsētas SUV gan no iekšpuses, gan ārpuses.

Izcila veiktspēja

Izcila veiktspēja

Jaunais Toyota C-HR iemieso pilsētas mobilitāti. Zemā un platā virsbūve nodrošina stabilitāti līkumos, straujais paātrinājums ievērojami atvieglo apdzīšanu, un nākamās paaudzes hibrīds ir neaizstājams zemas emisijas zonās.

Konfigurē savu Toyota C-HR
Izbaudi jaunas izjūtas

Izbaudi jaunas izjūtas

Salons ir veidots no mīksta materiāla ar melniem, spīdīgiem akcentiem, un, dienai aizritot, salona atmosfēra mainās, un to ieskauj mājīgs apgaismojums ar maigi zilu nokrāsu. Komforts nekad nav izskatījies tik labi.

Izbaudi dzīvi, kamēr mēs rūpējamies par drošību

Izbaudi dzīvi, kamēr mēs rūpējamies par drošību

Ir patīkami apzināties, ka Toyota C-HR ir aprīkots ar modernākajām drošības tehnoloģijām, kas pašlaik ir pieejamas. Tas ļauj koncentrēties uz ikdienu, kamēr Toyota C-HR koncentrējas uz drošību.

Apskatīt drošības funkcijas

Kurš Toyota C-HR ir piemērotākais Tev?

Lasi vairāk par hibrīdiem

Uzzināt vairāk

Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: