1. Jauni automobiļi
 2. Garantii ja maanteeabi
Ātrā atlase

Highlander Luxury

SUV

Highlander - Luxury - SUV
Sākot no
55 500 €
 • 18" frēzēti vieglmetāla diski
 • Pagaidu rezerves ritenis
 • Tonētie stikli aizmugures logam
6.5 l/100 km
148 g/km
2.5 Hybrid Dynamic Force

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/lv/lv

Toyota garantija

Tavs sirdsmiers ir mūsu galvenā prioritāte. Toyota katra automobiļa ražošanā iegulda tik daudz laika, zināšanu un prasmju, ka mēs sniedzam līdz 10 gadu (vai 185 000 km) Toyota Relax garantiju visiem mūsu automobiļiem. Šeit var apskatīt visas Toyota automobiļiem pieejamās garantijas un to piemērošanas nosacījumus.

 • 3 gadu ražotāja garantija

  Mēs nodrošinām tavai Toyota trīs gadu vai līdz 100 000 km nobraukuma ražotāja garantiju. Pirmā gadā nav nobraukuma ierobežojuma. Garantija sedz defektus, kas radušies ražošanas kļūmes dēļ.

 • Toyota Relax garantija

  Toyota Relax garantiju var aktivizēt pēc ražotāja garantijas beigām. Ja regulārās apkopes tiek veiktas pilnvarotajos Toyota servisa centros, Toyota Relax garantija var tikt pagarināta līdz brīdim, kad automobilis sasniedz 10 gadus vai līdz 185 000 km.

 • 10 gadu hibrīda vilces akumulatora garantija

  Garantija ir spēkā vienu gadu vai 15 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais). Lai garantiju pagarinātu, automobiļa apkope jāveic pilnvarotā pārstāvniecībā, kur tiks pārbaudīts hibrīda vilces akumulatora stāvoklis (pārbaude tiek veikta bez maksas). Pēc pārbaudes vilces akumulatora garantija tiek atjaunota. Tādējādi garantiju iespējams pagarināt līdz 10 gadiem.

 • 12 gadu garantija pret koroziju

  Garantija pret koroziju bez nobraukuma ierobežojuma sedz ražošanas defektu dēļ radušos korozijas bojājumus automobiļa virsbūves paneļos (tas nozīmē virsbūves caurrūsēšanu, kas ir sākusies iekšpusē).

   

Palīdzība uz ceļa

Toyota 24/7 palīdzība uz ceļa ir derīga līdz 10 gadiem visās Baltijas valstīs un vairāk nekā 30 Eiropas valstīs.

Ja veic automobiļa apkopi atbilstoši grafikam un pilnvarotā pārstāvniecībā, palīdzības uz ceļa pakalpojums pēc katras apkopes tiek pagarināts par vienu gadu. Arī pēc garantijas beigām. Tā, līdz automobilis sasniedz 10 gadu vecumu. Nobraukuma ierobežojuma nav.

Palīdzība uz ceļa ietver palīdzību mājās, uz ceļa, kā arī nogādāšanas līdz remontdarbnīcai pakalpojumu.

Kontaktinformācija

 • Zvani Latvijā
  8 000 44 11
 • Zvani no citām valstīm
  +371 678 19 711

 

Remonts

Pat uzmanīgākie autovadītāji var tikt iesaistīti negadījumos. Par laimi, lai cik liels vai mazs būtu negadījums, tu vari droši vērsties Toyota pilnvaroto remontdarbnīcu tīklā. Mūsu apmācītie tehniķi nodrošina visaptverošu automobiļa remontu, lai atjaunotu tavu Toyota tā sākotnējā stāvoklī.

Toyota apmācītie tehniķi veiks automobiļa remontu saskaņā ar augstākajiem Toyota (NCAP, BSI utt.) standartiem. Ja ir nepieciešamas rezerves daļas, mēs vienmēr uzstādīsim tikai oriģinālās Toyota daļas ar vismaz 12 mēnešu garantiju, un, ja iespējams, mēs sniegsim tev bezmaksas maiņas automobili, lai tu varētu bez raizēm turpināt savas ikdienas gaitas.