1. Jauni automobiļi
 2. Yaris
Ātrā atlase

Izcilas funkcijas standartaprīkojumā

Dodies ceļā ar jauno, dinamisko Yaris. Piemērots pilsētai un ārpus, ar izcilu aprīkojumu visos aprīkojuma līmeņos.

arrow right
arrow left
 • Žilbinošs pilsētas dizains

  Piesaisti uzmanību ar drosmīgām eksterjera detaļām, kas nepaliks nepamanītas.

 • Moderns stils tavam komfortam

  Ceļo ērti elegantā salonā, kas aprīkots ar inovatīvām funkcijām.

 • Savienojums bez kompromisiem

  Jaunais Yaris nodrošina nevainojamu savienojamību ikvienā braucienā.

 • Drošāka braukšana

  Izcilās T-mate drošības funkcijas aizsargā tevi un citus satiksmes dalībniekus.

 • Izbaudi dubulto hibrīddzinēju jaudu

  Dubults hibrīddzinēju klāsts, ko darbina uzlabots jaunais 1.5 Hybrid 130 dzinējs.

 • Pilsētai pielāgota konstrukcija

  Ienirsti jaunās dimensijās ar ietilpīgo Yaris.

 • Brauc ērtā un ietilpīgā salonā

  Izbaudi plašo salona telpu kompaktā dizainā.

 • Visaptveroša garantija, pilnīga aizsardzība

  Nodrošini sava Yaris aizsardzību ar visaptverošu aizsardzības komplektu.

POST https://aph-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/grade-selector/lv/lv?modelId=09a6531a-c3f1-4d2d-b4d3-eb45cbb35478

Read timed out

Ziemas riteņi par īpašu cenu un līzinga likme 0,99% + 3 mēnešu EURIBOR

Rīkojies tagad
 • 1.5 HYBRID 115

  Piedziņa
  Hibrīda dzinējs
  Jauda
  116 DIN ZS
  Patēriņš
  4.1–4.9 l/100 km*
  CO₂
  85–112 g/km*
  Paātrinājums no 0 līdz 100 km/h (sekundes)
  9.7 sekundes
  * Kombinētais cikls. 
 • 1.5 HYBRID 130

  Piedziņa
  Hibrīda dzinējs
  Jauda
  130 DIN ZS
  Patēriņš
  4.2–5.1 l/100 km*
  CO₂
  86–98 g/km*
  Paātrinājums no 0 līdz 100 km/h (sekundes)
  9.2 sekundes
  * Kombinētais cikls. 

Biežāk uzdotie jautājumi

Elektrificēta jauda: atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem

Toyota aizsāka hibrīdu revolūciju pirms vairāk nekā 25 gadiem un turpina virzīties uz pasauli ar zemākām emisijām. Hibrīdi apvieno elektrisko piedziņu ar jaudīgiem benzīna dzinējiem, nodrošinot izcilu veiktspēju un ērtības.

Hibrīdautomobiļi, kas nemanāmi pārslēdzas starp iekšdedzes dzinēju un efektīvu elektrisko piedziņu, ietver divus enerģijas avotus: benzīna dzinēju un elektromotoru.

Hibrīdi var izmantot elektroenerģiju, lai uzsāktu kustību un pat brauktu ar ātrumu līdz 50 km/h. Toyota hibrīdi ir pašuzlādējoši, un, kad akumulators izlādējas, dzinēja liekā jauda to atkal uzlādē.

Hibrīdiem ir novatoriska, pašuzlādes akumulatora tehnoloģija. Tos dēvē par "hibrīda-elektriskajiem" automobiļiem, jo tiem ir divi enerģijas avoti. Tas nozīmē, ka atšķirībā no pilnībā elektriskiem automobiļiem un uzlādējamiem hibrīdiem tie nav jāpievieno strāvas avotam, lai uzlādētu akumulatoru.

Toyota hibrīdos izmantotā novatoriskā akumulatoru tehnoloģija ir izstrādāta tā, lai tā kalpotu visu automobiļa ekspluatācijas laiku. Patiesībā automobilim nav dažu mehānisko elementu, piemēram, sajūga, ģeneratora un startera motora, un tas vēl vairāk samazina neparedzētu izmaksu risku nākotnē. Turklāt visiem hibrīda komponentiem, tostarp hibrīda akumulatoram, tiek piešķirta Toyota 5 gadu/100 000 km* garantija, ja tie ir iegādāti jauni. 

 

* Atkarībā no tā, kas tiek sasniegts ātrāk.

Ir trīs hibrīdu veidi: daļējie hibrīdi, pašuzlādes hibrīdi un uzlādējamie hibrīdi. Daļējie hibrīdi izmanto elektromotoru tikai kā papildinājumu dzinējam paātrinājuma un ripošanas laikā — elektromotors pats par sevi nevar darbināt automobili. Pilnais jeb pašuzlādes Toyota hibrīds var izmantot tikai elektrisko enerģiju līdz pat 80 % pilsētas braucienu un braucot ar ātrumu līdz 50 km/h. Uzlādējamie hibrīdi darbojas tāpat kā hibrīdi, taču tiem ir lielākas ietilpības akumulators, nodrošinot lielāku elektroauto funkcionalitāti.

* Piedāvājums attiecas uz automobiļiem, kas reģistrēti pilnvarotā Toyota pārstāvniecībā līdz 30.09.2024., vai kamēr ir pieejami akcijas automobiļi.

Piemērs operatīvajam līzingam (noma). Toyota Līzings piedāvā operatīvā līzinga (nomas) iespēju sadarbībā ar SIA Citadele Leasing.
Aprēķina piemērs: Aprēķins veikts automobilim ar cenu 22 470 €, ieskaitot PVN, pirmo iemaksu 15% (3370.50 €), komisijas maksu par līguma noformēšanu 1,50% no auto vērtības (337.05 €), atlikušo vērtību 40% (8 988 €) pēc 60 mēnešiem un 100 000 km nobraukuma limitu līguma termiņa beigās un procentu likmi 0.99% + 3 mēnešu EURIBOR (3.909%, fiksēts 31.12.2023), kas kopā sastāda 4.899%. Minētajā piemērā ikmēneša operatīvā līzinga (nomas) maksājums ar līguma termiņu 60 mēneši ir 229 €, ieskaitot PVN. Papildu nosacījums – klientam visā operatīvā līzinga (nomas) līguma darbības laikā jānodrošina automobiļa KASKO apdrošināšana. Piedāvājums spēkā ierobežotam automobiļu skaitam. Attiecas uz visiem Toyota Līzinga nodrošinātājiem. Aprēķins veikts pamatojoties uz Citadele Līzinga piemēru.

Funkcijas ir atkarīgas no izvēlētā aprīkojuma līmeņa. 
Cenā ir iekļauta lētākā krāsa.