1. Recall
Ātrā atlase

Toyota atsaukuma pārbaude

Apskati, vai uz tavu Toyota attiecas atsaukums
  • Atsaukuma kampaņas īsteno pilnvarotās Toyota pārstāvniecības
  • Visi darbi, kas saistīti ar atsaukumu, ir bez maksas
 
 
 
 
 

Tava drošība ir mūsu prioritāte


Ceļu satiksmes dalībnieku drošības nodrošināšana ir prioritārs Toyota mērķis, un atsaukumam ir svarīga loma šī mērķa sasniegšanā. Toyota savus automobiļus būvē atbilstoši visaugstākajiem standartiem un izmanto dažādas metodes, lai uzraudzītu to tehnisko stāvokli arī to turpmākās ekspluatācijas laikā. Ja izrādīsies, ka izmantojot automobili noteiktos apstākļos var rasties situācija, kad dažas automobiļa komponentes neatbilst rūpnīcas noteiktajām stingrajām kvalitātes prasībām, automobilis būs jāatved uz Toyota pārstāvniecību, jo tam tiks veikta pārbaude atsaukuma kampaņas ietvaros. Pārstāvniecība veiks pārbaudi saskaņā ar rūpnīcas instrukcijām, nomainīs nepieciešamo komponenti vai veiks apkopes darbus, kas novērsīs iespējamo trūkumu. Visi darbi, kas saistīti ar atsaukumu, ir bez maksas.

Ja tev rodas jautājumi pat atsaukuma kampaņu, lūdzu, apskati biežāk uzdoto jautājumu sadaļu zemāk vai sazinies ar pilnvaroto Toyota pārstāvniecību.

Atsaukuma process klientam

1. Uzzini vairāk par atsaukumu šeit vai MyToyota portālā

Ievadi automobiļa VIN, lai pārliecinātos vai tavs auto ir sarakstā vai ieej MyToyota portālā.

2. Piesaki vizīti

Piesaki vizīti sev vēlamajā Toyota pārstāvniecībā.

3. Nogādā savu automobili Toyota pārstāvniecībā

Pārstāvniecībā parūpēsies par tavu automobili un pēc iespējas ātrāk novērsīs trūkumu(-us).

Toyota atsaukuma meklētājs

Lai pārliecinātos vai uz tavu automobili attiecas atsaukums, ievadi sava automobiļa VIN, ieej MyToyota portālā vai sazinies ar pārstāvniecību.
Pārbaudi savu automobili Pārbaudīt MyToyota

Biežāk uzdotie jautājumi

Tu vari pārliecināties vai uz tavu automobili attiecas atsaukums ievadot automobiļa VIN numuru Toyota atsaukuma pārbaudes logā, kas izvietots Toyota mājaslapā, vai sazinoties ar pilnvarotu Toyota pārstāvniecību.

VIN numurs ir redzams automobiļa reģistrācijas dokumentos.

Nē. Atsaukuma kampaņas ietvaros īstenojamie darbi ir bez maksas.

Atsaukuma kampaņas ietvaros veicamos darbus veic tikai Toyota pilnvarotās pārstāvniecības.

Konkrētus atsaukuma iemeslus un konkrētam modelim veicamo darbu sarakstu var izsniegt pilnvarotā Toyota pārstāvniecība pēc tam, kad būsi pierakstījies(-usies) uz atsaukuma pārbaudi.

Defekts ikdienas lietošanā var arī neizpausties, un autovadītājs var to pat nepamanīt. Šie defekti neapdraud dzīvību un nav bīstami, tas nozīmē, ka nav tiešu un aktīvu briesmu. Tomēr vairāku apstākļu sakritības rezultātā defekts var izpausties un ietekmēt autovadītāja un pasažieru drošību. Tādēļ, defektu ir jānovērš pēc iespējas ātrāk.

Lūdzu, sazinies ar pilnvaroto Toyota pārstāvniecību un piesakies uz atsaukuma pārbaudi.

Atsaukuma kampaņas ietvaros veicamo remontdarbu ilgums ir atkarīgs no rūpnīcas sagatavotās remonta rokasgrāmatas, konkrētā uzdevuma un tā sarežģītības pakāpes. Toyota pārstāvniecība var precizēt remontdarbu ilgumu pēc tam, kad būsi pieteicies atsaukuma pārbaudei.

Atsaukuma pārbaudes parasti attiecas uz automobiļiem ar iespējamiem apdraudošiem defektiem. Tas nozīmē, ka vairāku vienlaicīgu un sliktu sakritību rezultātā, automobilim var rasties defekts, kas var apdraudēt autovadītāju un pasažierus. Lai izvairītos no apdraudējuma, pēc iespējas ātrāk ir jāveic atsaukuma pārbaudes darbi.

Toyota atsaukuma pārbaudes rīks atpazīst Eiropas un Krievijas tirgū pārdoto automobiļu VIN numurus. Lūdzu, pārliecinies, ka VIN numurs ir ierakstīts korekti. Ja numuru vēl joprojām nevar atrast, lūdzu, sazinies ar Toyota pārstāvniecību, lai uzzinātu vai konkrētais automobilis ir minēts atsaukuma kampaņā.

Skatīt vairāk