1. Jauni automobiļi
  2. Connectivity
Ātrā atlase

Vienmēr savienots, vienmēr ceļā

Aprīkots ar pārsteidzošu multivides sistēmu, Toyota bZ4X izmanto Toyota Smart Connect, lai sniegtu reāllaika kartes un satiksmes informāciju, kā arī ziņojumus par notiekošo uz ceļa un stāvvietu pieejamību, kas ir vienmēr atjaunināta, izmantojot bezvadu tehnoloģiju. Viedais vadības panelis palīdz sinhronizēt datus starp tavu auto un viedtālruni, un lietotne MyToyota padara braukšanu ērtāku un auto lietošanu intuitīvāku.

Lietotne MyToyota

Pārbaudi akumulatora uzlādes līmeni, ieplāno uzlādi un apskati brauciena datus, kā arī pārvaldi noteiktas sava auto funkcijas attālināti.
Skatīt vairāk

Bezvadu uzlāde

Bezvadu lādētājs nodrošina uzlādi, esot ceļā, un sniedz papildu ērtības. Caurspīdīgais pārsegs ļauj viegli redzēt paziņojumus, kamēr tālrunis tiek uzlādēts.

MyToyota attālinātā durvju aizslēgšana/atslēgšana

Lejupielādējot lietotni MyToyota savā viedtālrunī, tu vari attālināti aizslēgt/atslēgt sava Toyota bZ4X durvis bez vajadzības izmantot atslēgu.

Automātiskais gaisa kondicionētājs ar tālvadību

Lai cik tālu tu būtu no automobiļa, lietotnē MyToyota tu vari ērti iepriekš iestatīt salona temperatūru un ieplānot attālināto gaisa kondicionēšanu.