1. Jauni automobiļi
  2. Design
Ātrā atlase

Unikāls stils un personība

Toyota bZ4X apvieno elegantu un modernu elektromobiļa izskatu ar pārliecinošu SUV dizainu. Iznākums? Inovatīvs elektromobilis, kas nodrošina lielisku sniegumu jebkādos ceļa apstākļos un piesaista uzmanību, lai kur tas arī dotos.

Izteiksmīgs dizains un pārsteidzošs SUV sniegums

Toyota bZ4X ir ikoniska personība ar dizainu, kas ir piemērots pilsētas stilam, un sniegumu, kas ir vienmēr gatavs piedzīvojumiem brīvā dabā. Apvienojot BEV plūstošo, progresīvo aerodinamiku ar spēcīgu, SUV līdzīgu jaudu, Toyota bZ4X izaicina gaidīto.

  • Šaurie priekšējie lukturi, kuriem ir raksturīga izteikta āmurgalvas forma, izceļ automobiļa spēcīgo koptēlu.
  • Radot nepiespiestu siluetu, ko papildina garā garenbāze, izteiktās melnās riteņu arkas izceļ SUV oriģinalitāti no sāniem. 
  • Zemais jumts nodrošina izcilu aerodinamiku, samazinot vēja pretestību un padarot braucienus izcili vienmērīgus.

Dodies jebkur vēl ērtāk

Daudzfunkcionāls displejs
Stūre
Ceļo premium klases komfortā
12,3 collu displejs
Premium klases materiāli
Dodies jebkur vēl ērtāk
Pārsteidzoši plašs

Daudzfunkcionāls displejs

Šaurs, zema novietojuma instrumentu panelis parāda svarīgāko informāciju, piemēram, ātrumu un degvielas līmeni vadītāja redzeslaukā tieši virs stūres.

Stūre

Intuitīvās funkcijas ļauj pilnībā koncentrēties uz ceļu. Gudri novietotas mērierīces un stūre uzlabo redzamību un samazina vadītāja reakcijas laiku. Piekļūsti svarīgai informācijai, nenovēršot skatienu no ceļa.

Ceļo premium klases komfortā

Pārdomāti izstrādāts vadības panelis un plašs salons rada lielisku izsmalcinātību, savukārt modernās ziemeļnieciskā stila faktūras un satīna apdare rada mūsdienīgu komfortu visiem pasažieriem.

12,3 collu displejs

12,3 collu skārienekrāns attēlo svarīgo informāciju vienviet.

Premium klases materiāli

Perforēts luksusa audums un roku balsti ar smalku ornamentu veido viesmīlīgu salonu ar nepārspējamu komfortu.

Dodies jebkur vēl ērtāk

Plašais piecu sēdvietu salons ietver virkni augstākās kvalitātes funkciju, nodrošinot, ka ikviens pasažieris var baudīt mierīgu braucienu izsmalcinātā salona sniegtajā komfortā.

Pārsteidzoši plašs

Garā garenbāze sniedz nepieciešamo vietu kājām ar pārsteidzošu bagāžas nodalījuma tilpumu līdz 452 l.

  • Panorāmas jumts

    Panorāmas jumts papildina eksterjera dizainu, veicinot plašuma sajūtu visā gaišajā un gaisīgajā salonā. Elektrisks saules aizsargs bloķē gaismu un aizsargā pret karstumu, ko izraisa tieša saules gaisma.