1. Jauni automobiļi
 2. Performance
Ātrā atlase

Tīri elektriska sajūta

Toyota bZ4X sniedz patiesu braukšanas prieku. Zemais smaguma centrs, zem grīdas novietotais akumulators un lieliska pilnpiedziņa nodrošina fantastisku stabilitāti un izcilu vadāmību ar uzlabotu kontroli. Izstrādāts, lai pārspētu gaidīto, Toyota bZ4X piedāvā patiesi nevainojamu braukšanas pieredzi neatkarīgi no ceļa apstākļiem.

Jebkāds ceļa segums. Izcils sniegums.

Jaunizstrādātais AWD X-MODE uzlabo veiktspēju un drošību, lai Toyota bZ4X spētu pārvarēt jebkādu ceļa segumu, pateicoties tā fantastiskajām pilnpiedziņas spējām.

Izcila vadāmība

Pateicoties zemajam smaguma centram un virsbūves izturībai, tas nodrošina izcili intuitīvu braukšanas sniegumu — ne tikai BEV, bet jebkuram automobilim. Vadot automobili ar vienu pedāli, vadītāji var uzņemt vai samazināt automobiļa ātrumu tikai ar akseleratora pedāli, palielinot tā efektivitāti.

Efektīva klimata kontrole

Novatoriskā Toyota bZ4X apsildes sistēma sniedz fantastisku efektivitāti un patērē mazāk elektroenerģijas. Tā izmanto efektivitātes siltumsūkņa sistēmu izcilam vidējā ātrumā nobraucamajam attālumam. Tā absorbē siltumu no ārējā gaisa un izmanto to, lai sildītu automobili ziemā. Tā nodrošina apsildi un gaisa kondicionēšanu arī ekstremālās temperatūrās un patērē ievērojami mazāk enerģijas nekā standarta gaisa kondicionēšanas sistēmas.

Akumulatora efektivitāte

Toyota ir licis lietā vairāk nekā 25 gadu pieredzi elektrisko automobiļu akumulatoru tehnoloģiju izstrādē, lai nodrošinātu, ka jaunajam Toyota bZ4X litija jonu blokam ir pasaulē vadošā kvalitāte, izturība un uzticamība.

Turklāt Toyota pārliecība par akumulatora kvalitāti ir atspoguļota garantijā, ka līdz 10 gadiem tas saglabās vismaz 70 % no sākotnējās kapacitātes. To sedz oriģinālā EV ražošanas garantija līdz 8 gadiem vai 160 000 kilometru, kā arī papildu pagarinātā akumulatora apkopes programma līdz 10 gadiem vai 1 miljonam nobrauktu kilometru, kas tiek aktivizēta, veicot ikgadējo EV pārbaudi (saskaņā ar noteikumiem).

Akumulators, kas radīts ilgam laikam

Toyota visā pasaulē ir zināms ar tā uzticamību, un tā elektroauto akumulatori ir izstrādāti, ievērojot šo ļoti svarīgo principu kā prioritāti. Toyota akumulatori nodrošina ne tikai izcilu komfortu un braukšanas dinamiku, bet arī ir izstrādāti tā, lai tie būtu izturīgi. Tieši šī pieeja ļauj Toyota piedāvāt nozarē vadošo 10 gadu pagarinātās akumulatora apkopes programmu.

Toyota akumulatori ir izstrādāti, apvienojot piecus galvenos elementus.

Drošība

Drošība vienmēr ir mūsu prioritāte, un Toyota akumulatori ir izstrādāti, lai nodrošinātu pilnīgu sirdsmieru.

Izturība

Toyota akumulatori ir radīti ilgam laikam, un tiem ir veikta visaptveroša testēšana, tādēļ laika gaitā tie saglabā izcilu sniegumu.

Kvalitāte

Toyota elektroauto akumulatori ir izgatavoti saskaņā ar īpaši augstiem standartiem.

Pieejamība

Klients ir visa centrā, un Toyota akumulatori ir radīti, lai nodrošinātu, ka tā elektroauto ir pieejami par pieņemamu cenu.

Sniegums

Toyota elektroauto ne tikai nerada izmešus, tiem ir arī zemas ekspluatācijas izmaksas, un tie nodrošina aizraujošus braucienus.

Dodies tālāk

Ir divi galvenie aspekti, kas tev palīdzēs uzlabot ar automobili nobraucamo attālumu. Pirmais ir optimizēt savu Toyota pirms brauciena — pārbaudīt riepu spiedienu, izņemt nevajadzīgus priekšmetus, lai samazinātu svaru, un aukstos laikapstākļos veikt salona apsildi, kamēr auto vēl tiek lādēts. Kad esi kustībā, ir svarīgi izvēlēties piemērotus režīmus un apsvērt savu braukšanas stilu. Izpildi šos soļus, lai palielinātu vidējā ātrumā nobraucamo attālumu.
 • Iestati braukšanas režīmu uz Eco

  Tāpat izvairies no bieža pārmērīga paātrinājuma un palēninājuma.

 • Iestati sildītāju uz Auto Eco Mode

  Tas var uzlabot sniedzamību pat par 5 %.

 • Uzlādes laikā veic salona iepriekšēju kondicionēšanu

  To var izdarīt, izmantojot lietotni MyT vai auto multivides displeju.

 • Brauc gudri

  Brauc mērenā ātrumā, īpaši uz automaģistrālēm.

 • Pārbaudi riepu spiedienu

  Nepareizs riepu spiediens samazina nobraucamo attālumu.

 • Noņem nevajadzīgo svaru

  Liekas kravas pārvadāšana palielina enerģijas patēriņu.