1. Jauni automobiļi
  2. Performance
Ātrā atlase

Tīri elektriska sajūta

Toyota bZ4X sniedz patiesu braukšanas prieku. Zemais smaguma centrs, zem grīdas novietotais akumulators un lieliska pilnpiedziņa nodrošina fantastisku stabilitāti un izcilu vadāmību ar uzlabotu kontroli. Izstrādāts, lai pārspētu gaidīto, Toyota bZ4X piedāvā patiesi nevainojamu braukšanas pieredzi neatkarīgi no ceļa apstākļiem.

Jebkāds ceļa segums. Izcils sniegums.

Jaunizstrādātais AWD X-MODE uzlabo veiktspēju un drošību, lai Toyota bZ4X spētu pārvarēt jebkādu ceļa segumu, pateicoties tā fantastiskajām pilnpiedziņas spējām.

Izcila vadāmība

Pateicoties zemajam smaguma centram un virsbūves izturībai, tas nodrošina izcili intuitīvu braukšanas sniegumu — ne tikai BEV, bet jebkuram automobilim. Vadot automobili ar vienu pedāli, vadītāji var uzņemt vai samazināt automobiļa ātrumu tikai ar akseleratora pedāli, palielinot tā efektivitāti.

Efektīva klimata kontrole

Novatoriskā Toyota bZ4X apsildes sistēma sniedz fantastisku efektivitāti un patērē mazāk elektroenerģijas. Tā izmanto efektivitātes siltumsūkņa sistēmu izcilam vidējā ātrumā nobraucamajam attālumam. Tā absorbē siltumu no ārējā gaisa un izmanto to, lai sildītu automobili ziemā. Tā nodrošina apsildi un gaisa kondicionēšanu arī ekstremālās temperatūrās un patērē ievērojami mazāk enerģijas nekā standarta gaisa kondicionēšanas sistēmas.

Akumulatora efektivitāte

Toyota ir licis lietā vairāk nekā 25 gadu pieredzi elektrisko automobiļu akumulatoru tehnoloģiju izstrādē, lai nodrošinātu, ka jaunajam Toyota bZ4X litija jonu blokam ir pasaulē vadošā kvalitāte, izturība un uzticamība.

Turklāt Toyota pārliecība par akumulatora kvalitāti ir atspoguļota garantijā, ka līdz 10 gadiem tas saglabās vismaz 70 % no sākotnējās kapacitātes. To sedz oriģinālā EV ražošanas garantija līdz 8 gadiem vai 160 000 kilometru, kā arī papildu pagarinātā akumulatora apkopes programma līdz 10 gadiem vai 1 miljonam nobrauktu kilometru, kas tiek aktivizēta, veicot ikgadējo EV pārbaudi (saskaņā ar noteikumiem).