1. Jauni automobiļi
  2. AWDi Hybrid
Ātrā atlase

BRAUC AR PRIEKU

Izbaudi papildu saķeri, kad jāpārvar priekšā esošais ceļš. Tas sniedz tev pārliecību arī izaicinošos ceļa apstākļos. Jaudīgais hibrīda dzinējs nodrošina izcilu degvielas patēriņa efektivitāti un klasē labāko CO₂ sniegumu. Radīts, lai novērstu jautājumu: “Vai esam jau galā?”, Corolla Cross parūpējas par sarežģīto garākos braucienos, lai tu varētu koncentrēties uz svarīgāko.

Bezrūpīgiem braucieniem

Nodrošinot izcilu jaudas un praktiskuma līdzsvaru, Corolla Cross Hybrid ir lieliski piemērots ikrīta braucieniem uz skolu, ģimenes brīvdienām un visam pa vidu. Pateicoties izcilai pilnpiedziņas sistēmai un uzlabotai degvielas patēriņa efektivitātei, visa ģimene var izbaudīt bezrūpīgus braucienus, lai kur jūs dotos. Gūsti pilnīgu pārliecību neatkarīgi no laikapstākļiem un izbaudi ļoti veiklu un atsaucīgu sniegumu, pateicoties Toyota piektās paaudzes hibrīda sistēmai. Efektīvs SUV, kas ir radīts ģimenes dzīves praktiskumam.

Izbaudi braucienu

Corolla Cross salonā ikviens pasažieris izbaudīs izcilu stabilitāti un braukšanas komfortu, pateicoties daudzsviru aizmugures piekarei. Izbaudi izcilu vadāmību un padari katru ceļa nelīdzenumu pēc iespējas gludāku. Lielāks klīrenss sniedz augstāku braukšanas pozīciju, nodrošinot izcilu redzamību. Neatkarīgi no tā, vai pārvietojies pilsētā, vai ceļo bezceļa apstākļos, ar Corolla Cross tu sasniegsi galamērķi ar komfortu un pārliecību.

Kā tas darbojas?

Pateicoties mūsu jaunajai 5. paaudzes hibrīda tehnoloģijai, Corolla Cross ir mūsu līdz šim modernākais hibrīds. Hibrīdi darbojas tāpat kā parastie automobiļi, piedāvā klasē labāko degvielas patēriņa efektivitāti, un ar tiem nekad nebūs jāraizējas par nobraucamo attālumu. Uzpildi degvielu kā parasti un, tā kā Toyota hibrīdi uzlādējas paši, tie nav jāpieslēdz pie strāvas avota. Turklāt tu vari izmantot rekuperatīvo bremzēšanu, lai uzglabātu vēlākai izmantošanai to elektroenerģiju, kas saražota bremzēšanas vai ripošanas laikā.