1. Jauni automobiļi
  2. Practicality
Ātrā atlase

ATVIEGLO SAVU IKDIENU

Corolla Cross apvieno spēcīga ģimenes automobiļa izturību ar intuitīvu SUV dizainu — tas ir izcili piemērots ikdienai. Līdztekus lielākai telpai galvai un kājām tā ietilpīgajā bagāžas nodalījumā ir vieglāk ievietot lietas, pateicoties augstajam slodzes līmenim un plašajam bagāžnieka atvērumam.
  • Ietilpība, kas pārsteidz 60/40 proporcijā nolokāms aizmugurējais sēdeklis nodrošina vajadzīgo vietu koferiem, velosipēdiem un visam, kas tev jāņem līdzi.
  • Viegla piekļuve Plašās aizmugurējo durvju atveres ļauj nogurušos pasažierus viegli izcelt no mašīnas un ienest mājās.
  • Paņem līdzi visu nepieciešamo Ērts iekraušanas augstums un izcila bagāžas telpa nodrošina, ka vietas pietiks visam — sākot no bērnu nogādāšanas uz sporta treniņiem un beidzot ar nedēļas nogales izklaidi kopā ar tuvākajiem.

Padari savu dienu gaišāku

Liels panorāmas jumts piepilda salonu ar gaismu, radot plašuma sajūtu. Mājīgais Corolla Cross salons ļauj ikvienam justies ērti pat garos ceļojumos.

Iekārtojies ērtāk un izbaudi braucienu

Lielie aizmugurējie sēdekļi ar pietiekamu vietu kājām un ērtiem galvas balstiem ļauj visiem pasažieriem — lieliem un maziem — izbaudīt patiesu komfortu. Ideāli piemērots gariem braucieniem.

Radīts visiem ģimenes locekļiem

Corolla Cross sagaida visus pasažierus — lielus un mazus — aicinošā un ērtā salonā, kurā ir pietiekami daudz vietas, ko var izbaudīt ikviens. Papildus plašai telpai kājām un galvai nolokāmie roku balsti un aizmugurējo sēdekļu ventilācijas atveres rada komfortu ik uz stūra, sniedzot pietiekami daudz vietas filmu un videospēļu baudīšanai un daudz kam citam.