1. Jauni automobiļi
  2. Technology
Ātrā atlase

Ģimenei draudzīgas funkcijas

Toyota Corolla Cross sniedz tev un tavai ģimenei visu nepieciešamo izklaidi, lai ērti izbaudītu turpmāko ceļu. Pateicoties iebūvēto savienojumu komplektam, sākot no reāllaika mākoņa navigācijas ar 10,5 collu multivides ekrānu līdz 12,3 collu digitālajam kombimetram, pat ikrīta brauciens uz skolu atkal šķiet aizraujošs.

Vadība rokas stiepiena attālumā

Corolla Cross elegantā informācijas paneļa centrā ir jauns 10,5 collu skārienekrāns. Atbildi uz zvaniem, klausies savus iecienītākos atskaņošanas sarakstus un viegli pārvaldi dažādas sistēmas ar vienu intuitīvu kustību vai pieskārienu, izmantojot Apple CarPlay vai Android Auto™.

Pārskats

12,3 collu digitālais kombimetrs ļauj tev sekot līdzi braukšanas datiem reāllaikā. Pielāgojama un regulāri atjaunināma programmatūra nodrošina, ka tavs Corolla Cross ir gatavs nākotnei un vienmēr savienots.

Viedtālruņa bezvadu uzlāde

Lai uzlādētu viedtālruni, vienkārši novieto to zem viduskonsoles un uzlādē to bezvadu režīmā, tiklīdz iekāp savā Corolla Cross.

Augstākās kvalitātes skaņa jebkur

Klausieties savas ģimenes iecienītākos atskaņošanas sarakstus ikvienā braucienā, izmantojot deviņu skaļruņu JBL audio sistēmu, tostarp zemfrekvences skaļruni.