Piesakies testa braucienam
Konfigurē savu Toyota
Toyota īpašie piedāvājumi
Toyota e-brošūras
Piesakies servisa apmeklējumam

Corolla hečbeks

HIBRĪDS ARĪ PIEEJAMS

Mēs to padarījām par hibrīdu. Tu to padari par Corolla.

Cena no 15 300 €
Degvielas patēriņš no 4,5 l/100 km
CO2 no 102 g/km
Degvielas patēriņš no 6,2 l/100 km
CO2 no 141 g/km
 • Radīta, lai liktu atskatīties

  Izteiksmīgais un dinamiskais eksterjers apveltīts ar platu stāju un elegantu profilu ar pievilcīgu, zemu motora pārsegu. Sportiskie 18” vieglmetāla diski, stilīgie pilnībā LED lukturi un divtoņu krāsojuma iespējas papildina skatienus piesaistošo efektu.

 • Prieks braukt

  Brauciens ar hibrīdu vēl nekad nav šķitis tik patīkams. Tu vari izvēlēties vienu no diviem hibrīda dzinējiem. 1,8 litru hibrīda dzinējs nodrošina vienmērīgu un klusu braucienu, kādu Tu sagaidi no ikvienas Toyota. Jaunais 2,0 litru Hybrid Dynamic Force dzinējs paceļ hibrīdus aizraujošā jaunā līmenī, nodrošinot jaudu un paātrinājumu enerģiskam un dinamiskam braucienam, kas visikdienišķākos braucienus padarīs prieka pilnus.

 • Patiess sirdsmiers

  Inovatīvais Toyota Safety Sense komplekts paredz potenciālas briesmas un palīdz reaģēt daudz efektīvāk. Pateicoties inteliģento palīgsistēmu klāstam, kas ietver atpakaļskata kameru, aklo zonu monitoru, brīdinājumu par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem, inteliģento stāvvietā novietošanas palīgsistēmu un adaptīvo tālo gaismu funkciju, ikviens brauciens būs gan viegls, gan baudāms. Lai Tu varētu būt drošs, ka Tu un Tavi pasažieri esat vēl lielākā drošībā un vēl relaksētāki nekā jelkad agrāk.

Pilnīgi jaunais Toyota Corolla hibrīds

Stilīga, efektīva un braukšanas prieku sniedzoša, jaunā Corolla ir modernā laikmeta leģenda. Lai kāds būtu Tavs dzīvesstils un lai kuru virsbūves tipu Tu izvēlētos, Tu varēsi baudīt pašuzlādes hibrīdu sniegtās priekšrocības. Šī ir pirmā reize, kad Toyota piedāvā izvēli starp diviem hibrīda dzinējiem – 1,8 litru hibrīda dzinēju un 2,0 litru Hybrid Dynamic Force dzinēju – vienam modelim. Pateicoties priekšrocībām, ko sniedz Toyota jaunās globālās arhitektūras (TNGA) platforma, Corolla vedīs Tevi enerģiskos braucienos.

Pasaulē vislabāk pārdotajam automobilim sākas jauns, aizraujošs laikmets.

Izbaudi automobili, kas braukšanu padara baudāmu. Sajūti atšķirību, tiklīdz piesēdies pie stūres, un stilīgais salons, izcilā vadāmība un stabilitāte padarīs braucienus vēl patīkamākus.

 • Radīta, lai sniegtu vēl vairāk

  Mēs, Toyota, esam apņēmības pilni būvēt aizvien labākus automobiļus. Corolla ir būvēta uz Toyota modernās jaunās TNGA platformas, kas sniedz patiesi baudāmus braucienus. Vēl stingrākā virsbūve un zemais smaguma centrs mazina virsbūves sasvēršanos līkumos, bet dubultsviru piekare absorbē triecienus vēl efektīvāk, nodrošinot vēl vienmērīgāku gaitu.

 • Radīta, lai atstātu iespaidu

  Pirmais, ko pamana jaunajā Corolla, ir tās izteiksmīgais un dinamiskais eksterjers, kuru var padarīt vēl pievilcīgāku, izvēloties kādu no mūsu divu toņu krāsojuma iespējām. Pievilcīgais, zemais motora pārsegs, satriecoši platā priekšējā reste un izteiksmīgie pilnībā LED priekšējie lukturi piešķir tai elegantu profilu, kuru vēl vairāk izceļ sportiskie 18" vieglmetāla diski.

 • Stila sajūta

  Mūsu dizaineri izvēlējās augstas kvalitātes materiālu kombināciju, kas kopā izskatās satriecoši – un dāvā arī pārsteidzošu tekstūru daudzveidību. Pilnīgi melnais izskats piešķir salonam sportisku gaisotni, vai Tu vari izvēlēties vēsi pelēku salonu, kas izceļ tā plašumu un nepiesātināto dizainu. Stilīgie sporta sēdekļi perfekti noslēdz salona izskatu.

Atklāj pasaulē visvairāk pārdoto automobili

Kad leģenda kļūst par hibrīdu, Tevi gaida aizraujoši piedzīvojumi.

Tev patiks enerģiskie braucieni ar jauno Corolla

Tev patiks enerģiskie braucieni ar jauno Corolla

Braukt ar Toyota hibrīdiem ir tīrā bauda. Enerģisks un atsaucīgs pilsētā, 1,8 litru hibrīda dzinējs sniedz relaksētus braucienus. Jaunais 2,0 litru Hybrid Dynamic Force dzinējs nodrošina vēl vairāk jaudas, neupurējot vienmērīgo braukšanu. Lai kuru dzinēju Tu izvēlētos, abi taupa degvielu un samazina emisijas, līdz pat nullei, ja Tu brauc tikai ar elektroenerģiju.

Atslābinies un relaksējies

Atslābinies un relaksējies

Jaunās Corolla kabīne ir radīta Tavam komfortam. Sporta sēdekļi ieskauj ķermeni, noturot Tevi stingri vietā un sniedzot komfortu garajos braucienos. Stūres pozīcija ir veidota pēc iespējas dabiskāka, palīdzot izvairīties no noguruma. Uz stūres novietotie braukšanas, infoizklaides un audiosistēmas slēdži ļauj turēt rokas vienā vietā, bet stūres apsilde tās sasilda aukstajās dienās.

Drošība nekad nav papildu izvēle – tā ietilpst standarta aprīkojumā

Drošība nekad nav papildu izvēle – tā ietilpst standarta aprīkojumā

Toyota Safety Sense ietilpst ikvienas Corolla standarta aprīkojumā, jo Tava drošība ir svarīga. Šis unikālais drošības sistēmu komplekts ietver virkni uzlabotu drošības tehnoloģiju, kas atvieglo braukšanu un vienlaikus gādā par Tavu un Tavu pasažieru drošību.

Izpēti drošības aprīkojumu

Kurš Corolla hečbeks esi Tu?

Lasi vairāk par hibrīdiem

Uzzināt vairāk

Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: