1. Jauni automobiļi
 2. Ülevaade
Ātrā atlase

Prius Plug-in Hybrid Luxury

5 durvju hečbeks

Prius Plug-in Hybrid - Luxury - 5 durvju hečbeks
Sākot no
47 300 €
 • 19" melni, frēzēti vieglmetāla diski (ar 10 spieķiem)  
 • LED aizmugurējās gaismu joslas
 • Elektriski atverams bagāžas nodalījums
0.7 - 0.8 l/100 km
17 - 17 g/km
2.0 Plug-in Hybrid

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/lv/lv

Prius Plug-in Hybrid cenrādis

Apskati Prius Plug-in Hybrid cenas
Atvērt cenrādi (Tiks atvērts jaunā logā)

Toyota Prius Plug-in Hybrid galerija

360° skats

 • Dizains

  Pionieris. Pārveidots

  Tīra Toyota novatoriskā gara izpausme, Prius Plug-in Hybrid ir pārdomāts ar gludu kupejas siluetu. Jaunā Prius Plug-in Hybrid elegantā jumta līnija samazina aerodinamisko pretestību, palielinot efektivitāti, savukārt virsbūves skulpturālās virsmas un sarežģītās detaļas norāda uz jaudīgo tehnoloģiju.

 • Izvēlies uzlādes avotu

  Hibrīda tehnoloģiju celmlauzis jau vairāk nekā 25 gadus — divējādā DNS Prius Plug-in Hybrid jau sen ir apvienojis elektrisko piedziņu un dzinēja jaudu, lai nodrošinātu izcilu efektivitāti un ērtības. Jaunais Prius Plug-in Hybrid nodrošina katru hibrīda koncepcijas elementu atbilstoši jauniem standartiem ar lielāku akumulatoru, kas ievērojami palielina elektrisko sniedzamību.

 • Tehnoloģija dzīvei

  Vienmēr tiešsaistē un jaudīgi savienots, jaunā Prius Plug-in Hybrid bagātīgā digitālā funkcionalitāte nozīmē, ka dzīvei nav jāapstājas, kad esi ceļā. Tiešraides bezvadu atjauninājumi nodrošina, ka jaunais Prius Plug-in Hybrid vienmēr tiek atjaunināts, savukārt Toyota Smart Connect Plus ar Apple CarPlay un Android Auto™ ērti savieno tālruni ar automobili.

 • Drošība un ērtības

  Jaunais Prius Plug-in Hybrid padara braukšanu drošāku un ērtāku. Piemēram, vadītāja noguruma monitors uzlabo drošību, pastāvīgi novērojot vadītāju. Brīdinājums tiek aktivizēts, ja tiek konstatētas uzmanības novēršanas vai noguruma pazīmes, nodrošinot, ka vadītājs vienmēr ir modrs un gatavs braucienam.

Pa visu ekrānu Aizvērt