Atkārtota izmantošana

Nolietoti automobiļi.

Toyota domā par atkārtotas izmantošanas iespējām visos automobiļa dzīves cikla posmos − no tā izstrādes un lietošanas līdz galīgai utilizācijai.

Nolietotu automobiļu iekļaušana atkārtotā apritē mazina kaitīgo ietekmi uz vidi.

Materiālu atkārtota izmantošana, pārstrādāšana vai to izmantošana enerģijas ražošanas nolūkā mazina kaitīgo ietekmi uz vidi, jo palīdz izvairīties no dabas resursu pārtērēšanas un izgāztuvēs radītā piesārņojuma.

Uzzināt vairāk

Kāpēc izvēlēties ūdeņradi  —svarīgs degvielas veids mūsu nākotnei Kāpēc izvēlēties ūdeņradi  —svarīgs degvielas veids mūsu nākotnei Uzzini vairāki par ūdeņraža galvenajām priekšrocībām un bieži uzdotajiem jautājumiem par šo degvielas avotu. Ūdeņraža degvielas šūnu elektriskie automobiļi Ūdeņraža degvielas šūnu elektriskie automobiļi Ar ātru degvielas uzpildi un braukšanas diapazonu virs 500 km mūsu novatoriskie ar ūdeņradi darbināmie degvielas šūnu elektromobiļi nodrošina tīru, pārliecinošu sniegumu bez emisijām, izņemot ūdeni. Toyota elektriskie automobiļi Toyota elektriskie automobiļi Mēs lepojamies, ka esam elektrifikācijas jomas līderi. Mēs strādājam pie vispilnīgākā elektrisko automobiļu klāsta, plānojot līdz 2025. gadam laist tirgū 40 jaunus vai uzlabotus elektriskos automobiļus. Tālāk par nulli. Nulles emisijas — Toyota ceļš pretī labākai pasaulei Tālāk par nulli. Nulles emisijas — Toyota ceļš pretī labākai pasaulei Mēs esam apņēmušies veicināt labāku sabiedrību un pasauli, kas dodas tālāk par emisijām un ierobežojumiem. Pasauli, kurā neviens un nekas netiek atstāts aiz muguras un kurā cilvēki izbauda pārvietošanās brīvību.